Gwiazdy

Roksana Węgiel na komunii brata. "Jeden z najważniejszych dni w życiu mojego małego braciszka"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Maj to tradycyjnie miesiąc komunii świętych. Choć tegoroczne uroczystości odbywają w cieniu pandemii, to nie oznacza, że zrezygnowano z eleganckiej oprawy wydarzenia. Pośród dzieci przystępujących do sakramentu znalazł się brat Roksany Węgiel, Maksymilian.

Roksana Węgiel na komunii brata

Roksana Węgiel zdobyła popularność, występując w talent show, którą przekuła w sukces na Eurowizji Junior. W 2019 roku młoda gwiazda zdobyła europejską nagrodę MTV dla najlepszego polskiego artysty. Nastoletnia piosenkarka nie spoczywa jednak na laurach - nagrywa kolejne utwory i realizuje nowe projekty.

Roksana Węgiel ma dwóch młodszych braci: 9-letniego Maksymiliana i rocznego Tymona. Sama w wywiadach często podkreśla, że jest naprawdę blisko związana z rodzeństwem .

Ta dwójka to najlepsze co mnie w życiu spotkało... Jak widzicie chillujemy sobie w domku, mamy nadzieje, że wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się...

- pisała po wybuchu pandemii.

Komunijna stylizacja Roksany Węgiel

Nie dziwi więc fakt, że wyjątkową okazję w życiu brata postanowiła podkreślić odpowiednim strojem. Młoda gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z uroczystości. Roksana postawiła na biały total look.

Jeden z najważniejszych dni w życiu mojego małego braciszka

- napisała na Instagramie.

Biały zestaw Roksany skojarzył się jej fanom z komunijną albą. Wielbiciele Roksany nie kryli również zachwytu nad stylem piosenkarki. W serii zdjęć opublikowanych przez gwiazdę znalazła się również pamiątkowa fotografia z bratem.

Zobacz też:

Katarzyna Skrzynecka zdradziła, gdzie się wychowywała. "Mieszkanie rozbrzmiewało zawsze radosnym śmiechem rodziców"

Joanna Krupa świętuje Dzień Matki. Gwiazda pokazała urocze zdjęcia córki

Jessica Mercedes i Julia Wieniawa na podwójnej randce. Zakochani wybrali nieoczywiste miejsce

Zobacz wideo: Roksana Węgiel i jej muzyczne plany na nowy rok

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości