Gwiazdy

Qczaj o sile spełnionych marzeń. "Trzeba robić swoje, ufać intuicji"

Gwiazdy

Qczaj

Bajeczny widok, rajska plaża i piękne słońce. Daniel Józek Qczaj spełnił swoje marzenie i poleciał na Seszele. Trener i motywator podzielił się ze swoimi obserwatorami filmikiem z wakacji i szczerą wypowiedzią o tym, za co siebie ceni.

Qczaj spełnia marzenia

Daniel Józek Qczaj to bez wątpienia jedna z najbardziej motywujących osób w polskim show-biznesie. Trener na co dzień pokazuje, że ciężką pracą można osiągnąć wiele. Można również za jej pomocą spełniać marzenia. Tak też jest w jego przypadku. Qczaj ziścił swoje sny i wybrał się na Seszele, które od zawsze były jego wymarzoną destynacją.

Chociaż wtedy wydawało mi się to tak samo realne, jak to, że pójdę na randevu z Bradem Pittem

- zażartował na opublikowanym przez siebie filmiku.

Fani w komentarzach zachwycali się filmem, który opublikował i wyznaniem, którym się podzielił.

"Zazdroszczam i będę brać przykład z bardzo pozytywnych myśli, przepiękne miejsce", "prześlij proszę mnóstwo słońca i pozytywnej energii", "piękny człowiek w pięknym miejscu" - pisali.

Qczaj o sile marzeń

Rajskie widoki skłoniły Qczaja do pewnych przemyśleń. Trener motywator na Instagramie szczerze opowiedział również o tym, co lubi w sobie najbardziej. - Jeśli miałbym wymienić co najbardziej lubię w tych całych 163 cm siebie to powiedziałbym, że zdolność zamiany tego co było złe w siłę i determinację do spełniania marzeń… - wyznał.

A swoje marzenia Qczaj spełnia regularnie. - Gdy tylko mam gorszy czas, albo ktoś próbuje podciąć mi skrzydła, właśnie te spełnione marzenia uświadamiają mi, że trzeba robić swoje, ufać intuicji, być cierpliwym i odważnym! Mam ogromną wdzięczność za to wszystko. Wdzięczność, że dziś mogę pracować jednocześnie będąc w tak cudownym miejscu – napisał.

Daniel Józek Qczaj zaapelował także do swoich obserwatorów o to, żeby oni także walczyli o swoje marzenia. - Jeśli będziesz wmawiać sobie, że na coś nie zasługujesz, że Ciebie nie może spotkać nic dobrego - tak właśnie się stanie! Zamiast upierdzielać sobie skrzydełka przy samej rzyci, rozwiń je i leć po swoje – zachęcił.

Nastrój się na dzień dobry! Qczaj i jego trening w rytm hitów z lat 80. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Katarzyna Bosacka pokazała zdjęcie ze ślubu: "Tłenty for"

Joanna Jabłczyńska sama wyremontowała mieszkanie. Tylko nam pokazała efekty

Magda Steczkowska na zdjęciu z nastoletnią córką. Fani: "Jak dwie krople wody"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości