qczaj

  qczaj

  "Moja siostrzenica przebywała w takim szpitalu".

  Daniel Qczaj był jednym z uczestników programu "Mask Singer". Trener ukrywał się pod przebraniem Prysznica. W Dzień Dobry TVN opowiedział teraz o swoim udziale w show, a także swojej pasji do muzyki.

  Qczaj opublikował w sieci poruszający wpis, w którym powrócił wspomnieniami do najbardziej mrocznego okresu w swoim życiu. W 2015 roku przeżywał bardzo trudny czas. Był pogrążony w depresji i nie mógł sobie poradzić z demonami przeszłości.

  Kilkoma radami podzielili się trener personalny Qczaj i dziennikarka Kamila Ryciak.

  "Ćwiczyć dalej, jak mąż wyśmiewa i mówi, że pajacuję?"

  Qczaj pokazuje ćwiczenia na poranny rozruch. 

  Zachęcił widzów do krótkiego treningu.

  "Nikt tego wieczoru nie może czuć się samotnie".

  "Ta nagroda jest dla mnie znakiem".

  W Internecie i prasie znaleźć możemy zaskakujące informacje. Jedną z perełek wyłowionych w gazecie podzieliła się w sieci Agata Młynarska. Słyszeliście kiedyś o uzdrawiającym rosole na wodzie święconej?

  Dziewczęta zejdą po 40-metrowej ścianie.

  W ostatnich dniach Qczaj stał się bohaterem wielu tekstów opublikowanych na portalach plotkarskich. Wszystko za sprawą wywiadu, podczas którego opowiedział o zakrapianej imprezie u przyjaciółki. Trener personalny postanowił odnieść się do tego, co przeczytał na swój temat w mediach.

  "Projekt Lady" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Już w najbliższy piątek, 15 października, będzie można obejrzeć najnowszy odcinek show. Tym razem dziewczyny poznają podstawowe zasady savoir-vivre'u. Czy poradzą sobie z opanowaniem etykiety?

  4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt 2021. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez pupili u boku i ludzie znani ze szklanego ekranu nie są żadnym wyjątkiem. Gwiazdy często chwalą się nimi w sieci. Niektóre czworonogi stały się równie rozpoznawalne, jak ich sławni właściciele.

  Renata Kaczoruk, Qczaj i Lara Gessler opowiedzieli o karygodnych praktykach współczesnych hejterów.

  Daniel Qczaj opublikował w mediach społecznościowych ważny post. Trener odniósł się do sytuacji samotnych matek, a także przyznał, że fundacja, która na co dzień pomaga kobietom, obecnie sama potrzebuje wsparcia finansowego. "Trzymając Kubusia na rękach, obiecałem, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by mamy i ich dzieci miały dach nad głową" – czytamy.

  Od kilku dni w mediach głośno jest o wypadku, który spowodował kierowca będący pod wpływem alkoholu. W zderzeniu dwóch aut zginęło młode małżeństwo, które osierociło trzech synów. Sprawa bardzo poruszyła Joannę Racewicz. - Nie potrafię wyobrazić sobie, co ma w głowie pijany drań, który wkłada kluczyki w stacyjkę samochodu - podkreśla dziennikarka w poruszającym poście.

  Zrezygnuję z wesela brata, bo mam trening. Nie pojadę na służbowe spotkanie, bo wypadnę z rytmu ćwiczeń. Nie zjem symbolicznego kawałka tortu na własnym ślubie, bo mam rozpisaną dietę redukcyjną. Nie pójdę na urodziny najbliższego przyjaciela, bo muszę iść na siłownię. Coraz więcej osób obsesyjnie myśli o swojej sylwetce i idealnie wyrzeźbionych mięśniach. Problem ten dotyczy przede wszystkim mężczyzn. Gdzie kończy się sportowe hobby, a zaczyna nałóg? O tym opowiadają trener i motywator Daniel Józek Qczaj oraz Maja Ruszpel, specjalistka terapii uzależnień.

  Jaki gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Możecie się zdziwić. Jeszcze ciekawsze są ich wspomnienia i dziecięce marzenia. Opowiedzieli o nich Qczaj, Lara Gessler, Renata Kaczoruk i Jankes.

  Przed nami kolejny odcinek programu "To tylko kilka dni". Tym razem poznamy wspaniałą i dzielną bohaterkę - Beatę Świniarską, której na co dzień pomaga siostra - Małgorzata Sołtys. Natomiast na chwilę jej miejsce zajął trener Daniel Qczaj. Czy poradził sobie z tym zadaniem?

  Qczaj to jeden z najpopularniejszych trenerów Polsce. Słynie z optymistycznych wpisów, którymi motywuje do działania swoje "fitlarwy". Tym razem jednak podzielił się z fanami smutną informacją - zmarła jego ukochana babcia Zosi. Wspominając ją Qczaj opublikował wzruszające nagranie.

  Osoby niepełnosprawne są wśród nas. Jak wygląda ich codzienne życie? Z jakimi przeszkodami muszą się zmierzyć? Dowiecie się tego z nowego programu TTV "To tylko kilka dni", w którym znane osoby zostaną opiekunami niepełnosprawnych. Jak sobie poradzą z tym wyzwaniem? Odpowiedź poznamy już 16 maja.

  Qczaj wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Trener, który obecnie wypoczywa na rajskich Seszelach, opublikował w mediach społecznościowych filmik, na którym radośnie tańczy. Pełen energii i optymizmu, zachęca, by cieszyć się życiem.

  Bajeczny widok, rajska plaża i piękne słońce. Daniel Józek Qczaj spełnił swoje marzenie i poleciał na Seszele. Trener i motywator podzielił się ze swoimi obserwatorami filmikiem z wakacji i szczerą wypowiedzią o tym, za co siebie ceni.

  "Edukacja seksualna w Polsce leży i kwiczy" - stwierdza Qczaj, niebezpodstawnie zresztą. To dlatego znany trener angażuje się w akcję fundacji Sexed.pl. Przy okazji obiecuje, że wraz z Małgorzatą Sochą wbiegnie na szczyt Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Najpierw jednak trzeba zebrać 10 tys. zł na edukację seksualną dla młodzieży.

  Jak dobrze rozpocząć dzień? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. My proponujemy poranne ćwiczenia w rytm przebojów sprzed kilku dekad. Zobaczcie, co przygotował Qczaj.

  W dzieciństwie Qczaj został zgwałcony przez pedofila. Teraz popularny trener postanowił przestrzec gwiazdy przed wrzucaniem nagich zdjęć dzieci do Internetu. Takie treści są pożywką dla przestępców seksualnych i mogą doprowadzić do tragedii.

  Szacuje się, że w Polsce mieszka ponad 6 milionów kotów - wśród ich właścicieli są znani i lubiani. O swoich kocich doświadczeniach opowiedzieli Qczaj i Andżelika Piechowiak. Czy tych zwierzaków rzeczywiście nie da się całkowicie udomowić?

  Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Prezenterka cały czas zaskakuje swoich obserwatorów na Instagramie nowymi zobowiązaniami, współpracami, a także wyjazdami. Teraz wraz z całą rodziną wybrała się do Meksyku. W mediach społecznościowych relacjonowała długotrwałą podróż.

  Nowy Rok wielu z nas zaczyna od postanowień. Obietnice, które najczęściej sobie składamy, dotyczą diety i ćwiczeń. W 2021 r. pragniemy zrzucić nadprogramowe kilogramy, szczególnie po kwarantannie, która dała się we znaki. O tym, jak zmobilizować się do działania i wytrwać w postanowieniach opowiedział nam Daniel Qczaj. Zdradził nam również swoje plany na nowy rok.