qczaj

  qczaj

  Od kilku dni w mediach głośno jest o wypadku, który spowodował kierowca będący pod wpływem alkoholu. W zderzeniu dwóch aut zginęło młode małżeństwo, które osierociło trzech synów. Sprawa bardzo poruszyła Joannę Racewicz. - Nie potrafię wyobrazić sobie, co ma w głowie pijany drań, który wkłada kluczyki w stacyjkę samochodu - podkreśla dziennikarka w poruszającym poście.

  Zrezygnuję z wesela brata, bo mam trening. Nie pojadę na służbowe spotkanie, bo wypadnę z rytmu ćwiczeń. Nie zjem symbolicznego kawałka tortu na własnym ślubie, bo mam rozpisaną dietę redukcyjną. Nie pójdę na urodziny najbliższego przyjaciela, bo muszę iść na siłownię. Coraz więcej osób obsesyjnie myśli o swojej sylwetce i idealnie wyrzeźbionych mięśniach. Problem ten dotyczy przede wszystkim mężczyzn. Gdzie kończy się sportowe hobby, a zaczyna nałóg? O tym opowiadają trener i motywator Daniel Józek Qczaj oraz Maja Ruszpel, specjalistka terapii uzależnień.

  Nowy Rok wielu z nas zaczyna od postanowień. Obietnice, które najczęściej sobie składamy, dotyczą diety i ćwiczeń. W 2021 r. pragniemy zrzucić nadprogramowe kilogramy, szczególnie po kwarantannie, która dała się we znaki. O tym, jak zmobilizować się do działania i wytrwać w postanowieniach opowiedział nam Daniel Qczaj. Zdradził nam również swoje plany na nowy rok.

  Profilaktyka i wsparcie pacjentek dotkniętych nowotworem piersi - taki jest cel wyjątkowego kalendarza "Power of community 2021". Dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie dla kobiet chorych na raka i ich bliskich. Panowie spotkali się na sesji zdjęciowej już po raz piąty. O szczegółach kampanii "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa" opowiedzieli nam trener Daniel Qczaj, podróżnik i bloger Robert Szulc oraz menadżer Artur Łyczko.

  Już w poniedziałek, 7 września rusza kolejna, 5. edycja programu „Projekt Lady”. Co czeka nas w nowym sezonie, jak show zmienia życie dziewczyn i co wspólnego ma z tym wszystkim znany trener Qczaj? O tym opowiedzieli nam dr Irena Kamińska-Radomska, ekspert ds. etykiety i protokołu dyplomatycznego, Daniel Józek QCZAJ, trener motywator oraz Roksana Gac, zwyciężczyni 2. edycji „Projektu Lady”.

  Trwają zdjęcia do 5. edycji „Projektu Lady”. Fotografiami z planu w Rozalinie podzieliła się prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan. Spostrzegawczy fani zauważyli na nich Daniela Józka Kuczaja, czyli popularnego trenera i coacha. - Co tam Qczaj robi? - zastanawiają się komentujący.

  Magdalena Piekarska jest szpadzistką, która pokonała nowotwór. Jaki trening przygotował dla Magdy Qczaj? Zobaczcie!

  Motywujące neony, cegła i prysznic z widokiem na drzwi wejściowe. Mateusz Hładki postanowił sprawdzić jak mieszka Qczaj. Jak Wam się podoba jego mieszkanie?

  W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN Qczaj ćwiczy ze swoją fanką Moniką Chałupką, która schudła 25 kg. Co pomaga utrzymać jej motywację do ćwiczeń? Jaki trening przygotował dla Moniki Qczaj?