Seszele

    Rafał przybył na Seszele w 2017 roku, żeglując z Chorwacji. Olga brała udział w odcinku tego rejsu i tak się poznali. Od razu połączyło ich uczucie. Od tamtego momentu zdążyli zadomowić się na rajskim skrawku świata i wziąć tam ślub. Teraz edukują innych o życiu na Seszelach i zachęcają do odwiedzenia tego magicznego miejsca.

    Qczaj wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Trener, który obecnie wypoczywa na rajskich Seszelach, opublikował w mediach społecznościowych filmik, na którym radośnie tańczy. Pełen energii i optymizmu, zachęca, by cieszyć się życiem.

    Bajeczny widok, rajska plaża i piękne słońce. Daniel Józek Qczaj spełnił swoje marzenie i poleciał na Seszele. Trener i motywator podzielił się ze swoimi obserwatorami filmikiem z wakacji i szczerą wypowiedzią o tym, za co siebie ceni.

    Plaża, błękitne morze i gorące afrykańskie słońce. Choć rajski ślub jest marzeniem wielu, okazuje się, że do jego urzeczywistnienia wystarczy odrobina szczęścia. Mieli je Sylwia i Marcin Kozerawscy, którzy na Seszelach złożyli przysięgę małżeńską. Jak do tego doszło? Co dostali w prezencie ślubnym od władz Seszeli? Czy ten ślub jest ważny w Polsce? Sylwię i Marcina Kozerawskich gościliśmy na kanapach w Dzień Dobry TVN.