Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel opublikowała urocze zdjęcie z dzieciństwa. "Nic nie cieszyło tak jak oranżada w proszku"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Paulina Krupińska-Karpiel powróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa, którymi postanowiła podzielić się z internautami. Nasza prowadząca zamieściła na instagramowym koncie rozkoszną fotografię, na której ma kilka lat. Widok ten skradł serca jej fanów.

Paulina Krupińska-Karpiel od roku z uśmiechem na twarzy wita widzów Dzień Dobry TVN, którzy pokochali ją przede wszystkim za empatię i profesjonalizm. Nasza prowadząca to kobieta orkiestra, dzieląca życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi. Natomiast w najnowszym poście powróciła do dziecięcych lat.

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Gospodyni Dzień Dobry TVN udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie "małej Paulinki", która z dużymi, brązowymi oczyma patrzy wprost w obiektyw. Widok ten skradł serca internautów. "Jaka śliczna", "piękne oczy", "pewny zadatek na Miss Polonia" - komentują pod postem.

Dzieciństwo Pauliny Krupińskiej-Karpiel

Do sentymentalnej fotografii Paulina dodała również opis, w którym przyznała, że tęskni za dzieciństwem. A za czym szczególnie?

- Najbardziej za tą beztroską i radością z małych rzeczy. Nic nie cieszyło tak jak oranżada w proszku, guma turbo, mentosy jabłkowe, lody bambino, gumy kulki, i co tam jeszcze było... - wyjawiła.

Tym postem prowadząca przywołała wspomnienia z dzieciństwa wielu fanom. I tak powędrowali myślami do lat 90, gdzie zabawa na trzepaku i gra w klasy - były codziennością.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Paulina Krupińska wspomina swoje początki: Jak dano mi głos, to ktoś zauważył, że nawet z sensem mówię, nie tylko wyglądam

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości