Gwiazdy

Olivier Janiak zabrał się za mycie okien. Fanka dopytuje o dekorację w salonie: "Czy w wazonie są pory?"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Olivier Janiak zdradził fanom, jak wygląda fragment jego salonu. Wszystko to przy okazji porządków. Dziennikarz zrelacjonował w sieci mycie okien. - Jaki kraj taki Spider-Man - czytamy we wpisie gwiazdy.

Jak mieszka Oliviar Janiak?

Dziennikarz od 20 lat jest gospodarzem programu TVN "Co za tydzień". Przez wszystkie lata pracy przed kamerą, zdążył zaskarbić sympatię rzeszy fanów. Świadczy o tym chociażby fakt, że jego konto na Instagramie śledzi niemalże 150 tys. osób.

Olivier Janiak dozuje informacje z życia prywatnego w sieci. Jednak czasami zdarza się, że uchyli rąbka tajemnicy na temat tego, co dzieje się w jego czterech kątach. Teraz przy okazji mycia okien, dziennikarz pokazał fragment salonu. Spójrzcie sami:

- Okno pogodowe. Śnieg już dzisiaj zelżał. Słońce wyszło. Światło idealne dla tej formy relaksu. Jedno okno pękło. Jeszcze z dziesięć. Jaki kraj taki Spider-Man - czytamy.

Internauci chętnie komentowali ten wpis dziennikarza.

- Niesamowity parkiet! - napisała jedna z fanek.

- A to jakaś nowa świecka tradycja? Mycie okien po świętach? - napisał jeden z obserwatorów.

- Czy w wazonie są pory? - dociekała inna. Olivier Janiak odpowiedział: Zawsze. Uwielbiamy.

Olivier Janiak - życie prywatne

Olivier Janiak w 2003 r. ożenił się z modelką Karoliną Malinowską. Para ma trzech synów. Pierwszy urodził się Fryderyk (2009 r.), następnie Christian (2011 r.) i Julian (2013 r.). Niewiele osób wie, że dziennikarz poznał swoją ukochaną w pracy.

- Na planie programu poznałem swoją żonę, bo robiłem z nią wywiad. Była topową modelką, gwiazdą, która przyjechała na pokaz Arkadiusa. Od 17 lat jesteśmy małżeństwem, mamy trójkę dzieci - zdradził niedawno Olivier Janiak w rozmowie z Oskarem Netkowski dla portalu dzoiendobry.tvn.pl.

Zobacz wideo: Olivier Janiak: "Moja szafa po 20 latach pracy ma rozmiary gigantyczne, znajduje się w magazynie"

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości