Gwiazdy

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie ze szpitala po porodzie. Nietypowy sposób na odwiedziny: "Bardzo wzruszające"

Gwiazdy

Michał Wargin/East News

Aleksandra Szwed i jej ukochany Krzysztof Białkowski przeżywają teraz naprawdę szczęśliwe chwile. Para niedawno przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Dumna mama przebywa jeszcze w szpitalu, ale właśnie opublikowała zdjęcie z maleństwem, które wita swojego starszego brata. Widok chwyta za serce.

Aleksandra Szwed - dzieci

Aleksandra Szwed już jako dziecko dała się poznać szerszej publiczności. Aktorka grała w jednym z popularnych wówczas seriali u boku Piotra Fronczewskiego i Moniki Mrozowskiej. Dziś dorosła już gwiazda cieszy się nie tylko karierą zawodową, ale także życiem rodzinnym.

Aktorka związana jest z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim . Para ma synka Borysa, który przyszedł na świat w 2015 roku. Niedawno zakochani przywitali na świecie swoje drugie dziecko.

Aleksandra Szwed pozuje z dzieckiem

Gwiazda kilka dni po ogłoszeniu narodzin maleństwa, opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie. Jest na nim także Borys - starszy brat nowonarodzonej pociechy. Chłopiec odwiedził mamę w szpitalu, stojąc pod oknem jej sali . Dzieci nie są wpuszczane na sale poporodowe ze względu na wirusy i bakterie, które mogłyby spowodować infekcje u noworodków albo osłabionych porodem kobiet. Obecnie ojcowie mogą być w czasie porodu i do 4 godz. po nim, ale w kolejnych dniach mają prawo tylko do odwiedzin przez 2 godz. dziennie.

- Przybyli ułani pod okienko - czytamy we wpisie Aleksandry Szwed.

Fani nie kryli wzruszenia. W komentarzach czytamy:

- "Wszystkiego dobrego. P.S. bardzo wzruszające".

- "Aaaaa gratulacje! Cudowne chwile ".

Pod zdjęciem znajdziemy także komentarz Krzysztofa Białkowskiego, który napisał tak:

Trochę Ułan, trochę Husar, najlepszy starszy brat. ❤️??

Aleksandra Szwed - płeć dziecka

Fani w komentarzach nie tylko składali gratulacje oraz wyrażali swój zachwyt, ale dociekali także płci drugiego dziecka aktorki.

- Czy nowonarodzone maleństwo jest chłopczykiem, czy dziewczynką? - zapytał jeden z nich.

Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Czy w Polsce trudno jest dostać rolę przez karnację? Ola Szwed o swoich doświadczeniach

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości