Gwiazdy

Natalia Siwiec udowadnia, że ma do siebie dystans. Fani: "Piękna i normalna dziołcha"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Natalia Siwiec od kilku dni wypoczywa z mężem i przyjaciółmi w Turcji, gdzie świętowała swoje 38. urodziny. Gwiazda pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami i chętnie publikuje w sieci zdjęcia i relacje z wyjazdu. Swoim ostatnim postem udowodniła, że rosnąca w imponującym tempie popularność nie pozbawiła jej dystansu do samej siebie.

Natalia Siwiec na wakacjach w Turcji

Natalia Siwiec postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków, dlatego wraz z mężem Mariuszem i grupą przyjaciół wybrała się do malowniczej Turcji. Celem wycieczki był jednak nie tylko błogi, wakacyjny relaks. 1 sierpnia gwiazda obchodziła 38. urodziny, a zagraniczna wyprawa pozwoliła jej celebrować to wydarzenie w wyjątkowy sposób. Impreza trwała do białego rana, a jubilatka i jej goście doskonale się bawili.

Natalia Siwiec z dystansem do siebie

Po hucznej imprezie urodzinowej, przyszedł czas na zasłużony wypoczynek. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które wyraźnie wskazują, że relaks w zagranicznym kurorcie sprawia jej dużo radości. Udostępniając ostatni post, 38-latka udowodniła, że ma do siebie dystans.

Instagram VS Reality

- podpisała wymownie swoje zdjęcia Natalia Siwiec. Na jednym z nich zapozowała jak modelka, na drugim z kolei figlarnie wytknęła język, puszczając oko do obiektywu aparatu. Fanom spodobała się naturalna wersja idolki, dlatego chętnie komentowali fotografie.

- "Zawsze piękna", "Jak dziewczynka", "Najlepsze zdjęcie, najbardziej naturalne", "Przepiękna w obu wersjach", "Piękna i normalna dziołcha" - pisali pod zdjęciami internauci.

Zobacz wideo: Natalia Siwiec o swojej diecie

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości