Gwiazdy

Przedświąteczny odpoczynek na Zanzibarze. Natalia Kukulska pozdrawia z rajskiej wyspy: "Jest cudownie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Natalia Kukulska kilka dni postanowiła spędzić na Zanzibarze. Razem z rodziną odpoczywa i zbiera energię na kolejne miesiące. Piosenkarka połączyła się z nami i opowiedziała o wyjątkowej podróży.

Natalia Kukulska – wakacje na Zanzibarze

Rajskie widoki, piękne plaże i zachwycająco przejrzysta woda – to marzenie, które postanowiła zrealizować Natalia Kukulska. Wokalistka wspólnie z rodziną udała się na rajskie wakacje. - Udało się nam, po tym ciężkim roku, jakby nie było, zakończyć z przytupem w pięknym miejscu, na Zanzibarze - opowiada.

W swoich mediach społecznościowych artystka chętnie dzieli się zapierającymi dech widokami.

- Jest cudownie, chociaż tutaj jest pełnia lata, dlatego jest bardzo ciepło, ale jest wiatr. Nie chcę was jakoś bardzo drażnić – żartuje piosenkarka. - Na moim Instagramie dzielę się jakimiś pięknymi zdjęciami i mam wrażenie, że wszyscy proszą o więcej, żeby można było na chwilę się przenieść – tłumaczy.

Chociaż podróże w znacznym stopniu są ograniczone, to nadal są możliwe. Natalia Kukulska opowiedziała, jakie procedury obowiązują, kiedy wybieramy się na Zanzibar. - Przed samym przylotem tutaj, musieliśmy wszyscy zrobić testy. Cały samolot przeszedł przez testy, w pewnym sensie czuliśmy się bezpiecznie – opowiada. Testy są jednak ostatnim elementem przypominającym o pandemii. - Tutaj zapomina się o tej pandemii. Tutaj nie ma maseczek, jest taki świat, w którym można na chwilę zapomnieć. To nie jest tylko dla mnie, te wycieczki dalej będą organizowane i daj Boże, żeby życie wróciło do normy, przecież wszyscy o tym marzymy – zaznacza piosenkarka.

Natalia Kukulska o najnowszej płycie

Pod koniec sierpnia tego roku, premierę miała najnowsza płyta Natalii Kukulskiej – "Czułe struny". To niezwykłe i odważne przedsięwzięcie przygotowane z okazji jubileuszu 210. urodzin Fryderyka Chopina. W nagraniu owego albumu wokalistce pomogło pięciu najlepszych polskich kompozytorów i aranżerów, czyli Krzysztof Herdzin, Nikol Kołodziejczyk, Adam Sztaba, Paweł Tomaszewski oraz Jan Smoczyński. Za warstwę liryczną odpowiadały cenione autorki i artystki zaproszone do współpracy przez Natalię Kukulską. W tym gronie znalazły się Mela Koteluk, Kayah, Gaba Kulka, Natalia Grosiak (Mikromusic) oraz Bovska. Album zachwycił krytyków i fanów piosenkarki.

- Złotą płytę odbierałam na korytarzu, w biurze u mojej menadżerki, więc spektakularne świętowanie może odbyć się tutaj. Płyta, która zawiera utwory Fryderyka Chopina w aranżacjach symfonicznych wspaniałych polskich kompozytorów, aranżerów, jest chyba czymś co mogło się przydać. Czułości w tym szorstkim świecie chyba nam po prostu brak. Ta czułość jest na tej płycie. Zarówno w liryce, jak i w muzyce. Jak się tworzy coś, to nigdy nie wiadomo jakie będzie miało przyjęcie – mówi Natalia Kukulska.

Zobacz też:

Urszula Dudziak odsłania ukryte talenty swojej córki Miki: "Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam jej pierwszy obraz"

Tomasz Barański podsumował swoje życie i karierę niezwykłym filmem. "To było bardzo duże wyzwanie"

Dom Justyny i Jakuba Przygońskich zachwyca nieoczywistymi wnętrzami. "Stylistyka i obiekty z duszą, to jest coś, co jest dla nas wspólne"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości