Gwiazdy

Paulina Smaszcz wskoczyła nago z koleżankami do wody. Fani: "Ale czadowo. Tak trzeba żyć!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Paulina Smaszcz ma za sobą wiele trudnych chwil. Mimo wszystko dziennikarka cieszy się życiem i zaraża pozytywnym myśleniem swoje fanki. Niedawno w sieci pochwaliła się szalonym zdjęciem, na którym wraz z koleżankami wskakuje naga do wody. "Radość z życia i z bycia Kobietą Petardą" – dodała.

Paulina Smaszcz – czerpie z życia garściami

Szczęśliwe życie wymaga od nas akceptacji. Zamiast więc zamartwiać się problemami i patrzeć na wszystko w czarnych kolorach, uśmiechnijmy się i znajdźmy kilka powodów, by powiedzieć sobie: "jestem z siebie dumna". Radość z życia odnalazła Paulina Smaszcz. Dziennikarka w ostatnich latach mierzyła się z wieloma problemami i przeciwnościami losu. Choroba, pięć operacji, rozwód, a także kłopoty finansowe. Mimo wszystko dziennikarka zawalczyła o siebie i swoją przyszłość. Pomogła jej w tym książka "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie", w której opisała życiowe perypetie.

- Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera, po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli – pisała w książce.

Naga Paulina Smaszcz wskakuje do wody

Obecnie Paulina jest już w zupełnie innym miejscu. Szczęśliwa, spełniona i pewna siebie czerpie z życia garściami. Niedawno w mediach społecznościowych pochwaliła się szalonym zdjęciem z koleżankami. Dziennikarka wraz z dwoma towarzyszkami wskoczyła nago do wody.

Wakacyjny skok!!! Szczęście kobiet!!! Radość z życia i z bycia Kobietą Petardą

– czytamy.

Pod zdjęciem dziennikarki natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani podziwiali odważne kobiety, a także przyznali, że właśnie tak należy żyć.

- Krejzolki.

- Ale czadowo!!! Tak trzeba żyć!

- Petardy - pisali fani.

Jak Paulina Smaszcz-Kurzajewska poradziła sobie z depresją?

Zobacz także:

Poruszające wyznanie Pauliny Smaszcz: "Jestem już po piątej poważnej operacji i nadal walczę o zdrowie"

Paulina Smaszcz pochwaliła się przystojnym i mądrym synem. "Skończył trudne studia, zna perfekcyjnie 5 języków"

Paulina Smaszcz podsumowuje bieżący rok: "Rozwód, choroba, śmierć znajomych, zawody ludźmi. Ile można znieść i unieść?"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości