Gwiazdy

"Na Wspólnej". Zarzuty przeciwko Kubie zostaną wycofane. Czy chłopak wyciągnie z tego lekcję?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku 3474?
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku 3474?
wideo 2/13

"Na Wspólnej" to serial, który emitowany jest przez stację TVN nieprzerwanie od 2003 roku. W premierowym 3474. odcinku Kuba zostanie oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Jakie wnioski z całego zajścia wyciągnie chłopak? Czy to będzie dla niego nauczka na całe życie?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3474?

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Kuba zostanie oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Badania, które zostały przeprowadzone u Piotrka pokażą, że przyczyną przedawkowania nie były tabletki rozprowadzane przez młodego Brzozowskiego. Po tym, jak zarzuty przeciwko Kubie zostaną wycofane, Tomek postanowi usunąć historię chłopaka ze swojego artykułu.

Tymczasem Mania zdecyduje się przedstawić swojego chłopaka babci. Leon będzie starał zrobić dobre wrażenie na Kopciowej. Niestety nic z tego nie wyjdzie. Helena będzie bardzo rozczarowana chłopcem i wnuczką, gdyż Mania nie wróci do domu o umówionej godzinie.

Paweł podpuszczony przez współwięźnia przyzna się, że kłamał na przesłuchaniu. Mężczyzna natychmiast poinformuje o tym śledczego Konopkę. Beata pójdzie z Emilem do szkoły rodzenia. Kiedy prowadząca nazwie Larsona tatą, Wójcikowa nie będzie wyprowadzała jej z błędu.

"Na Wspólnej". Gdzie oglądać?

Premierowe odcinki serialu "Na Wspólnej" emitowane są codziennie - od poniedziałku do czwartku - o godzinie 20.15 na antenie stacji TVN. W czwartek, 11 sierpnia, widzowie będą mogli zobaczyć 3474. odcinek produkcji. Warto dodać, że serial można oglądać także na Playerze, na którym dostępne są także odcinki przedpremierowe.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości