"Na Wspólnej". Czy Luśka poradzi sobie z zadaniem, które powierzył jej ojciec?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3568?

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest od 2003 roku i nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. W najnowszym - 3568 odcinku Cielecki poprosi córkę, aby dopilnowała spraw kancelarii. Czy dziewczyna sprosta zadaniu?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3568 odcinku?

W najnowszym - 3568 odcinku serialu "Na Wspólnej" Cielecki wyjedzie z żoną nad morze. Poprosi córkę, żeby dopilnowała spraw kancelarii i dostarczyła kontrahentowi ważne dokumenty. Luśka obieca, że wszystkiego dopilnuje. Jednak, kiedy u Jarka i Elizy spotka Bruna, pójdzie z nim w ostre, alkoholowe tango.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Malwina zażąda od Aleksa, aby wyjechał i zostawił jej podpisane dokumenty. On jednak będzie miał inny plan – poprosi ją, aby dała szansę ich związkowi. Hebel zobaczy napięte relacje między córką a Aleksem i spróbuje wybadać młodzieńca. Ostrzeże go, że marnie skończy, jeśli skrzywdzi Malwinę.

Tymczasem przemęczona i obolała Beata poprosi Gabriela o relaksujący masaż. W jego trakcie wróci Paweł. Mężczyzna będzie szalał z zazdrości. Ale i na niego rehabilitant znajdzie sposób. Zajmująca się dzieckiem Beata usłyszy jęki rozkoszy swojego męża. Co więcej, Gabriel zajmie się Guciem i da Wójcikom wieczór tylko dla nich.

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy obejrzeć?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. W czwartek (2 lutego) wyemitowany zostanie najnowszy 3568 odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości