Gwiazdy

Mateusz Ziółko "Na nowo" na scenie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mateusz Ziółko "Na nowo" rozkochał w sobie widzów. Mateusz skradł nasze serca w "Mam Talent" już 9 lat temu. Fani na jego pierwszą płytę doczekali się dopiero teraz. Dlaczego kazał na nią tak długo czekać? Jak zmieniło się jego życie od występu w programie? I jakie pytanie najbardziej zaskoczyło go podczas czatu z fanami? Na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaśpiewał swoją piosenkę "Na nowo".

Zobacz przebieg czatu z Mateuszem Ziółko >>>

Mateusz Ziółko: muzyk z Małopolski

Mateusz Ziółko urodził się 20 czerwca 1986 w Zubrzycy Dolnej. Nie ukończył szkoły muzycznej, jednak uczęszczał na zajęcia fortepianu i od dziecka pasjonowała go muzyka.

Gdy miał piętnaście lat założył swój pierwszy zespół muzyczny De Vils, w którym grał na fortepianie i śpiewał. W 2012 wraz z zespołem uczestniczył w przesłuchaniach do czwartej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka", gdzie dotarł do półfinałów. W 2008 Mateusz Ziółko wziął udział w pierwszej edycji programu Mam talent!, gdzie dotarł do finału, w którym zajął czwarte miejsce. W październiku 2015 wspólnie z raperem Liberem nagrał utwór „7 rzeczy”, który znalazł się na jego debiutanckiej płycie "Na nowo" z 26 maja 2017 r.

Zobacz także: "Horyzonty" - Sound'n'Grace i Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko: programy telewizyjne

  • 2008: Mam talent! (TVN) – uczestnik 1. edycji, zajął 4 miejsce.
  • 2012: Must Be the Music. Tylko muzyka (Polsat) – uczestnik 4. edycji
  • 2016: The Voice of Poland (TVP 2) – uczestnik 3. edycji, zwycięzca
  • 2018: Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat) – uczestnik 10. edycji, zwycięzca

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości