Gwiazdy

Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem córki. Fani zaskoczeni: "To jest Marysia? Ale duża dziewczyna!"

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest dumną mamą 13-letniej Marysi. Dzięki córce podróżniczka każdego dnia przypomina sobie, jak trzeba cieszyć się życiem. Opublikowała w sieci zdjęcie Mani, a internauci nie kryli zaskoczenia, widząc, że pociecha dziennikarki nie jest już małą dziewczynką.

Martyna Wojciechowska ma już nastoletnią córkę

Martyna Wojciechowska pilnie strzeże prywatności i w mediach o jej życiu pojawia się tylko tyle informacji, ile sama chce ujawnić. Swoją córkę Marysię trzyma z dala od show-biznesu. Dziewczynka skupia się na nauce i rozwijaniu pasji. Właśnie dlatego, gdy podróżniczka opublikowała w sieci zdjęcie pociechy, wielu jej fanów nie mogło uwierzyć, że Mania jest już nastolatką. Przypomnijmy, że 17 kwietnia skończyła 13 lat.

Martyna i Marysia tworzą zgrany duet. Mogą na sobie polegać i wzajemnie się od siebie uczą. Wojciechowska napisała na swoim profilu na Instagramie, co codziennie uświadamia jej córka. Przy okazji pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem Mani, na którym doskonale widać, jak bardzo jest wygimnastykowana.

- Moja Marysia każdego dnia przypomina mi… JAK CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM! P.S. Mania mówi, że ma na tym zdjęciu źle ułożone ręce i obiecałam, że to napiszę - oznajmiła Wojciechowska.

Fani Martyny są w szoku, że jej córka tak szybko dojrzała. "Ale ona już duża, a dopiero co chowała się pod skrzydłami mamy. Taka maleńka i bezbronna. Śliczne zdjęcie", "Piękna! to już nastolatka", "To jest Marysia? Ale duża dziewczyna!", "Ja myślałam, że to wciąż jeszcze dziecko, a to już mała kobietka" - czytamy w komentarzach.

Martyna Wojciechowska rozstała się z Przemysławem Kossakowskim

Martyna i Przemek wydawali się idealnie dobraną parą. Byli razem kilka lat, mieszkali ze sobą, wspólnie wychowywali Marysię, a jesienią ubiegłego roku postanowili się pobrać. Niestety, jak się niedawno okazało, trzy miesiące po ślubie ich związek się rozpadł, a Kossakowski wyprowadził się z domu. Podróżniczka postanowiła zabrać głos w tej sprawie, by uciszyć wszelkie plotki i poprosiła fanów o wyrozumiałość.

- Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju - zaapelowała Wojciechowska.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska wspiera paraolimpijki

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości