Gwiazdy

Martyna Wojciechowska zaczęła ćwiczyć boks. "Balans, równowaga i mocne stanie na nogach. Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Martyna Wojciechowska uwielbia eksplorować świat i robić rzeczy, na które dotychczas nie miała czasu. Teraz podróżniczka i dziennikarka po raz pierwszy zdecydowała się spróbować swoich sił w boksie. Jej trenerką została wielokrotna Mistrzyni Ukrainy. Skąd taka decyzja?

Martyna Wojciechowska – kobieta o wielkiej sile

Martyna Wojciechowska to kobieta, która nie boi się adrenaliny. Podróżniczka podczas wyjazdów wielokrotnie stawiana była przed wieloma niebezpiecznymi wyzwaniami. Jednak to ostatnie incydenty życia prywatnego dały podróżniczce najbardziej w kość. O rozstaniu z mężem – Przemkiem Kossakowski - pisały niedawno wszystkie media.

Obecnie gwiazda skupia się na sobie, swoich potrzebach i pragnieniach. Zaczęła właśnie trenować nową dyscyplinę.

Wstałam rano i zadałam sobie pytanie, czego dziś potrzebuję najbardziej. Zupełnie spontanicznie zadzwoniłam do SASHY SIDORENKO, o której ostatnio Wam pisałam. To wielokrotna Mistrzyni Ukrainy w boksie, pas Mistrzyni Europy wywalczyła w polskich barwach, niepokonana na ringu zawodowym. I tak oto po raz pierwszy w moim życiu odbyłam TRENING BOKSERSKI, po którym zmęczona, ale szczęśliwa wyczołgałam się z Jej klubu…

- napisała Martyna na Instagramie. Dlaczego zdecydowała się właśnie na tę dyscyplinę sportu? Jak przyznała, w boksie najważniejszy są trzy główne cechy, których w tej chwili bardzo potrzebuje się nauczyć.

- Co jest najważniejsze w tym sporcie? BALANS, RÓWNOWAGA I MOCNE STANIE NA NOGACH - tak mówi Sasha. Niczego nie potrzebuję teraz bardziej. Dziękuję Sasha za dziś i choć to był mój pierwszy raz, to na pewno nie ostatni! - zapewniła dziennikarka.

Martyna Wojciechowska ćwiczy boks

Pod postem Martyny pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internautki przyznały, że boks ćwiczy obecnie coraz więcej kobiet. Daje on siłę, a także wyzwala wiele endorfin i poprawia samopoczucie. Głos zabrała także trenerka gwiazdy. Sasha zdradziła, że podróżniczka jest dla niej wzorem i ideałem kobiety.

- Martyna, dla mnie i dla wielu kobiet jesteś wzorem i ideałem kobiety! Strasznie się cieszę, że mogę pokazywać Ci, co kocham. Naprawdę tak jak piszą dziewczyny w komentarzach, boks daje ogromną siłę nie tylko fizyczną, a z Twoją wewnętrzną to będzie wybuchowa mieszanka – napisała Sasha.

- Dwie super Kobiety, dwa cudowne uśmiechy. - Widać w oczach te endorfinyyyyyv- dodali fani.

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska wspiera paraolimpijki

Zobacz także:

Małgorzata Foremniak ma bardzo ambitną córkę. Czy Aleksandra poszła w ślady mamy? "Jest bardzo mądrą kobietą. Często się jej radzę"

Dominika Gwit o aktywnym wypoczynku. "Każdy ma prawo do życia i jego celebracji"

Bajeczne wakacje Lewandowskich: "Miłość jest super"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości