Gwiazdy

Marion Ramsey nie żyje. Gwiazda "Akademii Policyjnej" miała 73 lata. "Niosła ze sobą dobroć i światło"

Gwiazdy

Manuel Breva Colmeiro/Getty Images

Marion Ramsey zmarła w czwartek rano w swoim domu w Los Angeles. Wcześniej chorowała, ale przyczyna jej zgonu nie jest znana. Informację o jej śmierci potwierdził menedżer, Roger Paul. Po raz ostatni aktorka pojawiła się na ekranie w 2018 roku w filmie "When I Sing".

Marion Ramsey nie żyje

To smutna wiadomość dla świata kina, a zwłaszcza fanów komedii o niezdarnych policjantach. Marion Ramsey wcielała się w jedną z najzabawniejszych postaci – Laverne Hooks. Aktorka wystąpiła w sześciu filmach z serii. Zabrakło jej jedynie w obsadzie ostatniej, siódmej części "Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie".

Jak potwierdził menedżer, Marion Ramsey zmarła w czwartek rano w swoim domu w Los Angeles. Wcześniej chorowała, ale przyczyna jej zgonu nie jest znana.

- Z ciężkim sercem informujemy o odejściu jednej z naszych drogich klientek, Marion Ramsey. (…) Jej pasja do występowania i dzielenia się sercem była ogromna. Marion niosła ze sobą dobroć i światło, które wypełniało pokój, w którym się zjawiała. Jego zgaszenie już jest odczuwalne przez tych, którzy ją dobrze znali. Będziemy za nią tęsknić i już zawsze kochać - czytamy w oświadczeniu na oficjalnym profilu agencji gwiazdy na Instagramie.

Fani żegnają Marion Ramsey

Swoje kondolencje od razu przekazali fani Ramsey, którzy dobrze pamiętają ją z filmów o studentach Akademii Policyjnej.

- Co za smutek. Była przepiękną osobą. Niech spoczywa w pokoju – piszą internauci.

Mimo że Marion najczęściej kojarzona jest z serią "Akademia Policyjna", to swoją karierę zaczynała w teatrze. W późniejszych latach wielokrotnie występowała na deskach Broadwayu. Po raz ostatni pojawiła się na ekranie w 2018 roku w filmie "When I Sing".

Zobacz także: Tanya Roberts nie żyje. Wcześniej zdementowano pierwszą informację o jej śmierci

>>> Zobacz także:

Nie żyje Marek Pawłowski. "Krzykacz" z programu "Złomowisko PL" zmarł w sylwestra. "Mega pozytywny człowiek o wielkim sercu"

Córka i tata zakochani. Oliwia i Jarosław Bieniukowie pokazali swoich partnerów na rodzinnym zdjęciu

Krzysztof Gojdź zrelacjonował w sieci szczepienie na COVID-19. Znana aktorka w wulgarny sposób skomentowała jego wpis

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości