Gwiazdy

Marcin Najman kończy karierę. "Chciałbym zostać kierowcą karetki"

Gwiazdy

x-news

Marcin Najman przechodzi na sportową emeryturę. W listopadzie pięściarz podejmie swoją ostatnią walkę. W FAME MMA 8 zmierzy się z Donem Kasjo. Sportowiec zdradził, jakie ma plany na przyszłość.

Ostatnia walka Marcina Najmana

Marcin Nejman zapowiedział sportową emeryturę. 21 listopada podczas FAME MMA 8 zawodnik stoczy ostatni pojedynek. W oktagonie zmierzy się z Donem Kasjo. Choć wielu fanów nie mogło uwierzyć w decyzję sportowca, ten postanowił zabrać głos w sprawie. Jak przyznał, jego decyzja jest przemyślana, a co więcej, w jego głowie zaświtały już nawet pomysły na spędzenie wolnego czasu.

Powiedziałem, że to jest moja ostatnia walka i dajcie żyć. Ja chcę, żeby to była moja ostatnia walka. To jest już wystarczająco długo, by eksploatować swoje ciało, swój organizm

- powiedział na filmiku umieszczonym w mediach społecznościowych.

Plany Marcina Najmana po zakończeniu kariery sportowej

Sportowiec powoli zaczyna zajmować się rzeczami, na które wcześniej nie miał czasu. W filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych zdradził, że zaczął już pisać biografię, którą planuje wydać wiosną. Ponadto Marcin chciałby spróbować swoich sił jako kierowca karetki.

Chciałbym zostać kierowcą karetki. Myślę, że tam przydam się najbardziej. Ci, którzy ze mną jeździli, wiedzą doskonale, że predyspozycje mam. Coś dla społeczeństwa pozytywnego ode mnie. Nawet nie muszę pobierać za to wynagrodzenia. Wystarczy, że mi ZUS zapłacą i mogę jeździć

- powiedział.

Zobacz także:

Jak pracować mniej a efektywniej? Odpowiedź na to pytanie zna Radosław Kotarski

Natalia ukochanemu oświadczyła się tatuażem. "Wiedziałam, że z tym facetem można wszystko"

Jak uniknąć koronawirusa i kiedy minie pandemia? Wątpliwości rozwiewa prof. Zbigniew Gaciong

Zobacz wideo: Mariola i Andrzej Gołota – 30 lat po ślubie

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości