„Bokser”

  „Bokser”

  Film "Hands of stone" to historia życia boksera Roberto Durána. W rolach głównych wystąpili: Robert De Niro, Usher i Édgar Ramírez i Ana de Armas. Dziennikarka Anna Wendzikowska spotkała się z nimi, by porozmawiać o tej produkcji. Czy Robert De Niro robi w życiu to, co kocha? Jak Usher przygotowywał się do roli?

  Marcin Czerwiński od dzieciństwa pasjonował się boksem. Dzięki ciężkiej pracy dziś może pochwalić się wieloma pięściarskimi sukcesami. Co zadecydowało o tym, że sportowiec zaczął śpiewać? Co daje mu muzyka? Marcin prowadzi też zajęcia z rytmiki dla dzieci. Po co to robi?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Lisa Kudrow - co gwiazda kultowych "Przyjaciół" ma wspólnego z Agatą Kuleszą? Następnie "Szpacza Rodzina", czyli kto zawsze stoi murem za Michałem Szpakiem? A na koniec Andrzej Fonfara bez "uników" - zapraszamy na trening z bokserskim mistrzem świata. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Przemysław Saleta. Bokser po kontuzji barku, po przegranej walce z Tomaszem Adamkiem zdecydował, że kończy karierę. Czy wyobraża sobie życie bez adrenaliny? Czy kończy z treningami? Co będzie teraz robił?

  W połowie sierpnia na gali w amerykańskim Newark Krzysztof Głowacki znokautował Marco Hucka w jedenastej rundzie. Tym samym odebrał mu tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej. Jak zmieniło się życie Krzysztofa po zdobyciu mistrzowskiego pasa? W jaki sposób boksera wspiera jego żona? Czy doskwiera im obecne zainteresowanie mediów? Krzysztof i Karolina Głowaccy byli gośćmi Dzień Dobry Wakacje.

  Już w najbliższą niedzielę odwiedzi nas Krzysztof Głowacki, mistrz świata w boksie. Kto zainspirował niegdyś 13-letniego chłopca do rozpoczęcia przygody z boksem? Zapraszamy w niedzielny poranek przed telewizory!

  Robert Kantereit zmierzył się na ringu bokserskim z Danielem Olbrychskim. Czy aktor potraktował go łagodnie? Jak często Daniel Olbrychski trenuje? Jakim wynikiem zakończyło się to starcie i czy polała się krew? Zobaczcie ich trening i walkę!

  Jeden z największych talentów pięściarskich w Polsce. Od 11 walk niepokonany. Dlaczego Izu Ugonoh chciał się zmierzyć z Władimirem Kliczko? Jak wyglądały ich sparingi? Dlaczego Izu nazywa je wojną? Jak się czuje przed kolejną, zbliżającą się walką? Czy tęskni za rodziną? Czego najbardziej mu brakuje? Z Izu Ugonoh rozmawiała Agnieszka Rylik.

  Ile jest stopni w Chicago? Czy Państwo Gołota marzną? Czy to prawda, że Andrzej zakończył swoja karierę? Dlaczego przestali przyprowadzać dzieci na walki taty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozmawiała z Mariolą Gołotą, która opowiedziała o domniemanym końcu kariery męża oraz o współpracy z FBI.

  Rzadko się widzi wzruszenie na twarzy boksera Dariusza Michalczewskiego. Tym razem Dariusz Michalczewski wruszył się za sprwą swojego wujka Zbigniewa Michalczewskiego, którego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Jego wuj jest malarzem, który żyje i tworzy w Niemczech. Teraz jego obrazy będzie można zobaczyć także w Polsce, w Gdańsku.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Przemysława Saletę. Zapytaliśmy się, co czuł gdy słyszał, że walka z Gołotą to walka dwóch emerytów? Kiedy zakończy karierę boksera oraz jakie ma plany na przyszłość.

  Rafał Findysz, ratownik medyczny w szpitalu w Myślenicach, jest kolejną osobą, która wzięła udział w treningu z mistrzem. Przyjechał z Krakowa do Trójmiasta, by spotkać się z Dariuszem "Tigerem" Michalczewskim. W ich wspólnym treningu wzięła też udział żona Rafała, którą Tiger bardzo komplementował. Pod koniec treningu Rafał zmierzył się ze swoim mistrzem. Zobaczcie tę walkę, a także ich spotkanie z rodziną znanego boksera!

  Mike Tyson był kiedyś bokserem niepokonanym, ale życie pokazało że upadł. Dlaczego tak się stało? Z jakim ryzykiem wiąże się szybka kariera? O sportowej karierze z bankructwem w tle rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN Dariuszem Michalczewskim i Michałem Polem, dziennikarzem sportowym. Kto zarabiał na sukcesie Tysona? Kto zawrócił w głowie Michalczewskiemu?

  Były amerykański pięściarz i mistrz świata wagi ciężkiej, zwany "Bestią", wraz z żoną Kiki, zasiądzie w najbliższą sobotę na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN. Z mistrzem Tysonem porozmawiamy m.in.: o najważniejszych rzeczach w jego życiu, o boksie, rodzinie, diecie, dzięki której bardzo zeszczuplał, o jego słabościach, o tym czy jedno z jego dzieci pójdzie w ślady ojca. Zapytamy go także o to, jak ocenia Polski boks i Andrzeja Gołotę? Ile Mike Tyson ma tatuaży? Którego piłkarza uwielbia i czy trudny okres w życiu ma już za sobą? Tego nie możecie przegapić! Wszystkich fanów boksu i Mike Tysona zapraszamy w sobotę na róg Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie!

  O kulisach powstawania filmu i doboru obsady aktorskiej rozmawialiśmy z reżyserem filmu "Bokser" Tomaszem Blachnickim. Premiera filmu w niedzielę wielkanocną (8 kwietnia) na antenie TVN o godz. 22:00! Zapraszamy!

  U Przemysława Salety wystąpiły poważne komplikacje zdrowotne, po na pozór nieskomplikowanym zabiegu oddania nerki do przeszczepu. Nerka przeznaczona była dla jego chorej córki. "Bokser" to kolejny film z cyklu „Prawdziwe historie” inspirowany historią sportowca i jego córki Nicoli. Premiera filmu odbędzie się w niedzielę, 8 kwietnia w telewizji TVN. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Łodzi z grającą żonę boksera - Anną Przybylską.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z odtwórcami głównych ról w filmie "Bokser" - Anną Przybylską i Szymonem Bobrowskim. Scenariusz filmu powstał na podstawie biografii polskiego pięściarza Przemysława Salety, w którego postać wcielił się Szymon Bobrowski. Kogo w filmie zagrała Anna Przybylska?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Dariuszem Michalczewskim oraz z jego podopiecznym- niepełnosprawnym pływakiem Patrykiem. Kiedy się spotkali i na czym polega pomoc znanego boksera?

  Tomasz Adamek jest dla mnie absolutnie wzorem mężczyzny - mówiła w programie Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska. Gdybym miała zrobić swój osobisty ranking, to poza moim mężem, Tomasz Adamek byłby w tym rankingu bardzo wysoko - dodała prowadząca program i podkreśliła, że zazdrości Marcinowi Sawickiemu, który dziś spotkał się w rodzinnych Gilowicach z mistrzem.