Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret figury. Świeżo upieczona mama znalazła sposób na powrót do formy

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa. Świeżo upieczona mama kilka tygodni po porodzie wróciła do pracy oraz aktywności fizycznej. Jaki jest jej sposób na zgrabną figurę? Ten sekret zdradziła na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z treningu.

Małgorzata Rozenek – powrót do formy

Małgorzata Rozenek to prawdziwy wulkan energii, który nie zwalnia tempa. Praca, nagrania, dom, rodzina i ćwiczenia. Gwiazda mimo wielu obowiązków znajduje czas na wszystko. Regularnym elementem w życiu stała się również aktywność fizyczna. Żona Radosława Majdana tuż po porodzie pod okiem profesjonalistów rozpoczęła walkę z nadprogramowymi kilogramami. Trzeba przyznać, że pierwsze efekty widać gołym okiem. Jaki jest sposób Małgosi na tak spektakularną metamorfozę? Gwiazda swoimi metodami dość często dzieli się na Instagramie. W sieci mama Henia zdradziła między innymi, że korzysta z zabiegów i regularnie odwiedza salony urody. Perfekcyjna nie zostawia jednak nic przypadkowi. Na długotrwałe i skuteczne efekty pracuje także podczas treningu.

Małgorzata Rozenek - sekret szybkiego powrotu do formy

Zdrowe odżywianie i treningi to podstawa przy pracy nad zgrabną figurą. Małgorzata Rozenek wypracowała więc swój indywidualny system aktywności fizycznej. Gwiazda jeździ na rowerze, wrotkach, a jazdę samochodem zamieniła na długie spacery. W weekend Perfekcyjna pochwaliła się w sieci nową zajawką. Jak się okazało, mama Henia praktykuje również jogę. Jak przyznała w opisie, aktywne poranki mogą działać cuda.

Hej ho, hej ho na jogę by się szło, bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda, w jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuje, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania. Polećcie, proszę miejsca i ludzi, którzy mi w tym mogą pomóc, życzę Wam cudownej i spokojnej soboty

– napisała.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan bardzo dobrze wiedzą, co znaczy walczyć o dziecko aż do końca. Teraz para dzięki swoim doświadczeniom postanowiła pomóc innym. Kilka miesięcy temu pojawiła się pierwsza informacja o założeniu przez Małgosię Fundacji MRM. Więcej informacji o jej działalności znajdziecie w poniższej rozmowie:

Zobacz także:

Adaptacja dziecka w żłobku – na czym polega i jak długo trwa?

Rosalie o czasie pandemii: "Zostało mi odebrane to, co uwielbiam najbardziej". Kiedy wraca z koncertami?

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Fanka: "Najważniejsze to piękność natury"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości