Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska i jej miłość do syna. Piękny moment zepsuł nietaktowny komentarz. Co odpowiedziała aktorka?

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNWojtek Olszanka/East News

Małgorzata Kożuchowska postanowiła podzielić się z fanami rodzinnym, zimowym kadrem. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z synkiem. Jeden z internautów bezpośrednio zapytał gwiazdę o drugie dziecko, ta nie pozostawiła wpisu bez komentarza.

Małgorzata Kożuchowska – życie prywatne

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych aktorek, które z powodzeniem łączą karierę i życie zawodowe. Gwiazda, która od wielu lat nie znika z telewizyjnych ekranów, udziela się w licznych kampaniach i reklamach, jednocześnie prowadzi także szczęśliwe życie u boku męża, Bartka Wróblewskiego. Owocem miłości pary jest wyczekany syn Jaś. Choć zakochani doczekali się pierwszego dziecka dość późno, Małgorzata otwarcie mówi o byciu mamą w dojrzałym wieku.

- Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem – podkreślała Małgorzata w rozmowie z "Baby by Ann".

Jaką mamą jest Małgorzata?

- Jestem wyluzowaną mamą. Chociaż pewnie to ja – w takim porównaniu z moim mężem – częściej mówię: Tylko proszę Cię uważaj! Nie za szybko! Ostrożnie na schodach! Choć wiem, że to jest chłopak i on musi się wybiegać, ubrudzić, stłuc kolano czy nabić guza – bo to jest przywilej tego wieku i bycia chłopakiem – to jednak jestem też od tego, żeby czuwać - dodała w wywiadzie dla "Baby by Ann".

Małgorzata Kożuchowska – macierzyństwo

Małgorzata Kożuchowska w 2014 roku powitała na świcie pierwsze dziecko. Od tego czasu syn stał się jej oczkiem w głowie. Aktorka mimo wielu obowiązków każdą wolną chwilę spędza z Jasiem. W niedzielne popołudnie w mediach społecznościowych aktorka pochwaliła się uroczym kadrem, na którym uwieczniła zimową zabawę z maluchem. Fotografię podpisała jednym, lecz chwytającym za serce słowem.

- Miłość – podsumowała uroczy kadr.

Rozczulające zdjęcie bardzo szybko zwróciło uwagę fanów. Internauci pod nowym postem napisali wiele miłych komentarzy. Głos zabrał także wścibski obserwator, który bezpośrednio poruszył kwestię drugiego dziecka.

- Ech szkoda, że nie ma pani jeszcze jednego dziecka, byłaby pani na zdjęciu szczęśliwsza – napisał.

Małgorzata Kożuchowska nie kazała długo czekać na odpowiedź. Aktorka jasno i wymownie zakomunikowała:

Sztuką jest umieć docenić to, co się ma i być szczęśliwym

Małgorzata Kożuchowska w "Banksterach". "Każdy człowiek chce mieć swój azyl dla rodziny".

Zobacz także:

Ogromny majątek Władimira Putina. "Chorobliwa chęć złota wypływa z jego potwornie biednego dzieciństwa"

Kelly Rowland urodziła. Piosenkarka opublikowała rozkoszne zdjęcie synów

Gwiazdy przekazały osobiste rzeczy na WOŚP. Olejnik, Kotarski, Chyra i Orłoś przygotowali dla fanów nie lada gratkę

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości