Gwiazdy

Magdalena Różczka pochwaliła się partnerem w sieci. Wykorzystała szczególną okazję

Gwiazdy

Aktualizacja:
Magdalena Różczka

Magdalena Różczka i Jan Holoubek od lat tworzą udany związek. Para rzadko pokazuje się razem publicznie. Tym razem aktorka pochwaliła się ukochanym w mediach społecznościowych.

Magdalena Różczka nie należy do gwiazd, które chętnie zapraszają media do swojego życia prywatnego. O aktorce najczęściej słyszymy w kontekście jej dokonań zawodowych, a tych nie brakuje. Gwiazda ma ostatnio bardzo dużo pracy. Widzowie TVN oraz użytkownicy platformy Player.pl mogą oglądać ją w serialu "Tajemnica zawodowa".

Magdalena Różczka pochwaliła się partnerem

Ostatnio gwiazda zdobyła się jednak na odrobinę prywaty i pochwaliła się zdjęciem ukochanego w mediach społecznościowych. Miała ku temu szczególny powód. 1 czerwca partner Magdaleny Różczki otrzymał Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" za głośny film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

- Gratuluję Ci Kochany Janie tej pięknej nagrody - napisała.

Aktorka również miała swój udział w sukcesie produkcji. Zagrała Katarzynę Korejwo, żonę Remigiusza.

Kim jest Jan Holoubek?

Jan Holoubek to polski reżyser i operator. Jest synem aktorskiej pary - Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka. Prywatnie związany z Magdaleną Różczką. Owocami ich miłości są dwie córki, starsza urodziła się w 2014 r., młodsza sześć lat później.

Ostatnie dzieło Holoubka to film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Wcześniej wyreżyserował takie produkcje jak "Odwróceni", "Rojst" czy "Pocztówki z Republiki Absurdu".

Zobacz też:

Dorota Wellman o przekwitaniu: "Moje hormony nie będą mi dyktować, jak będę o sobie myśleć"

Córka Martyny Wojciechowskiej wybrała nietypowy prezent na Dzień Dziecka. "Po raz kolejny"

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak bardzo zmieniła się od czasów "Perfekcyjnej pani domu"?

Zobacz wideo: Magdalena Różczka z główną rolą w nowym serialu TVN "Tajemnica zawodowa". "Okazuje się, że moja bohaterka nic nie wiedziała o swoim mężu"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości