Gwiazdy

Magdalena Lamparska zrobiła sobie nietypowe zdjęcie i oceniła efekty: "Lekko się przeraziłam"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Magda Lamparska jest aktywną użytkowniczką Instagrama i chętnie pokazuje fanom ujęcia nie tylko z zawodowego, ale i prywatnego życia. Tym razem aktorka dodała zdjęcie, którym wywołała falę komentarzy. Równocześnie zaapelowała do swoich obserwatorek w kwestii publikowanych w mediach społecznościowych fotografii.

Magdalena Lamparska o kanonie urody

Nie od dziś wiadomo, że media społecznościowe są narzędziem kreowania wizerunku. Coraz więcej osób stara się w nich pokazać od jak najlepszej strony, choć często - nieprawdziwej. Ułatwiają to rozmaite filtry, które mogą na zdjęciu zmienić wygląd otoczenia, w którym przebywamy, a nawet nas samych. Na ten problem uwagę zwróciła Magda Lamparska.

Aktorka opublikowała na Instagramie dwie fotografie, na których porównała swój naturalny wygląd, z tym, który stworzyły jej upiększające filtry.

- Powiem Wam, że nie wiem, w jakim kierunku idzie światowy kanon piękna, ale szczerze dziś się lekko przeraziłam. Czy to wciąż ja? Czy chcemy takie być? Wiadomo, że gusta się różnią i o nich się nie dyskutuje. Myślę o nowym pokoleniu kobiet, które już od najmłodszych lat mają dostęp do filtra poprawiającego twarz w sposób totalnie odbiegający od rzeczywistości. Czy to może wpłynąć na ich wyobrażenie na temat, jak powinna wyglądać piękna kobieta? Co myślicie na ten temat? - zapytała w opisie zdjęcia.

Fanki tłumnie odpowiedziały na jej przemyślenia i podziękowały za nagłośnienie problemu:

  • Też to zauważyłam, idzie to w złym kierunku... Za niedługo to my, te naturalne, będziemy się czuły jak odmieńce
  • Teraz nastolatki tak bardzo chcą się czuć dorosłe i chcą wyglądać jak kobiety, a wzorce niestety na każdym kroku nie są najlepsze
  • Pani Magdo dziękuję za ten wpis. Mam 11-letnią córkę i też się tego obawiam. Świat idzie w złym kierunku. Szkoda, że tak mało osób publicznych na takie tematy zwraca uwagę ... Raczej jest na odwrót, używają same filtry, podnosząc zwykłym dziewczynom poprzeczkę

Magda Lamparska w "Kulisach Sławy"

Magdalena Lamparska ostatni weekend spędziła w Tatrach. Wyjawiła, że na widok gór, smak oscypka i zapach drewna z kominka wraz z mężem i synem czekali naprawdę długo. Swoją podróż pokazała także przed kamerami. Wyjawiła, że już za kilka tygodni będzie ją można zobaczyć w "Kulisach Sławy" na antenie TVN.

- Ten odcinek będzie wyjątkowy, bo na naszą wyprawę w góry dołączyła ekipa TVN realizująca materiał "Kulisy Sławy", które będziecie mogli zobaczyć już w marcu. (Dokładny termin na pewno podamy). Spacer w Tatrzańskim Parku Narodowym to było jedno z naszych marzeń, żeby choć na chwilę zmienić perspektywę i uciec z Warszawy - wyjawiła na Instagramie.

Magda Lamparska w nietypowym eksperymencie. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości