Gwiazdy

Magdalena Lamparska o dojrzałości. "To akceptacja tego co było"

Gwiazdy

Magdalena Lamparska

Każdy z nas w głębi duszy jest jeszcze wewnętrznym dzieckiem, a samoświadomość rozwija każdego dnia. Co świadczy o naszej dojrzałości? Na to pytanie na Instagramie popróbowała odpowiedzieć sobie Magdalena. Wszystko wskazuje na to, że aktorka znalazła swoją definicję. Co na to fani?

Magdalena Lamparska o dojrzałości

Magdalena Lamparska, aktorka, mama, żona i scenarzystka. Zawsze w biegu, a na dodatek podzielona między plan filmowy a plac zabaw. Mimo napiętego grafiku gwiazda znajduje jeszcze czas, aby aktywnie prowadzić media społecznościowe i dzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. A tych jest niemało. Niedawno aktorka poruszyła istotny temat dojrzałości. Czym ona właściwie jest, po czym ją poznać i kiedy nadchodzi? Według Magdaleny, w pewnym wieku człowiek zaczyna rozumieć i godzić się ze swoją przeszłością, staje się otwarty na zmiany i łatwiej wybacza. Jak przyznała gwiazda, jej siłę dają otaczające ją dookoła kobiety, potrafią być dobrą dawką inspiracji.

Dojrzałość to dla mnie zrozumienie swojej przeszłości. To akceptacja tego, co było i otwartość na zmiany. Dzięki wspaniałym kobietom dookoła, które mnie inspirują mam ogromną ochotę rozwijać moją kobiecą samoświadomość każdego dnia. A jak jest u Ciebie?

- pisała na Instagramie Magdalena.

Fani Magdaleny Lamparskiej podjęli dyskusję

Magdalena Lamparska pod swoimi rozważaniami zwróciła się również do internautów. Obserwatorzy szybko podchwycili temat i rozpoczęli dyskusję na temat tego, czym jest dla nich dojrzałość. Wśród istotnych cech, które wymieniła gwiazda, pojawiły się także nowe wyjaśnienia. Jedna z fanek podkreśliła, że miarą dojrzałości jest dla niej branie pełnej odpowiedzialności za podjęte decyzje i działania. Inne panie podkreślały, że stabilizację i siłę daje im rodzina.

Dojrzałość to także zrozumienie, że są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze. Dojrzałość to akceptacja siebie ze wszystkimi wadami i zaletami łącznie oraz branie odpowiedzialności za podjęte decyzję i działania

- czytamy pod zdjęciem Magdaleny.

W wieku 56 lat bardziej ciesze się życiem i akceptuje siebie w stu procentach. Tę siłę daje mi rodzinka, mąż, który kocha mnie taką, jaka jestem

- pisali fani.

Magda Lamparska o tym, jak po prostu być. Zobacz wideo.

Zobacz także:

30 lat wychowywali nie swoje dziecko. W końcu odnaleźli biologicznego syna

Zabójca Johna Lennona przeprasza po 40 latach: "Chciałem być bardzo sławny"

Pomarańczowy najmodniejszym kolorem przyszłego sezonu. Stylistka radzi, jak go nosić

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości