Porady stylistki

Pomarańczowy najmodniejszym kolorem przyszłego sezonu. Stylistka radzi, jak go nosić

Porady stylistki

Pomarańczowy najmodniejszym kolorem przyszłego sezonu. Stylistka radzi, jak go nosić

Kolor bardzo rzadko spotykany na ulicach, właśnie teraz ma szansę zabłysnąć. Mocny pomarańcz pojawił się w najnowszej kolekcji Burberry na sezon wiosna/lato 2021 i już zdobył zainteresowanie fashionistek. Jak go nosić? Pokazała to w naszym programie stylistka Ewelina Rydzyńska.

Dla kogo kolor pomarańczowy?

Bez wątpienia pomarańczowy jest jednym z najbardziej uderzających kolorów, a noszenie go jest wezwaniem do zwrócenia uwagi. Wyraża pewność siebie, wysoką samoocenę oraz szczęście. To barwa śmiała, najczęściej obecna w modzie letniej. Szczególnie odpowiednia dla kobiet o ciemnej lub opalonej skórze.

Jest to kolor dedykowany osobom bardzo charyzmatycznym, bo on jest bardzo mocny. W sferze biznesowej to właśnie liderzy korporacyjni często wykorzystują detale koloru pomarańczowego, np. po to, by odwrócić uwagę w rozmowach czy w negocjacjach

- powiedziała w Dzień Dobry TVN stylistka, Ewelina Rydzyńska.

Jak nosić pomarańczowe ubrania?

Na przykładzie czterech różnych zestawów Ewelina Rydzyńska pokazała, jak można z sukcesem nosić pomarańcz. 

Wiadomo, że ten kolor wygląda dobrze z czarnymi elementami, a także tymi w barwach ziemi. Dla wyjątkowo odważnych świetnym pomysłem jest total look w tym odcieniu.

To jest kolor, który świetnie koresponduje z kolorami, które są właśnie zgaszone. Ale też był moment na modę tzw. color-blocking, gdzie zestawiało się ze sobą bardzo mocne odcienie i to też było na czasie

- dodała nasza stylistka.

Co było modne w 2005 roku? Zobacz wyjątkowe wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0