dojrzałość

  dojrzałość

  Niektórzy już po 40-tce uważają, że są starzy i osiadają na laurach, nie realizując swoich marzeń, są jednak osoby, które udowadniają, że w każdym wieku można czuć się młodo. Należą do nich Barbara Tukendorf oraz Ramona Szychowiak-Brzoza, które po 50-tce są modelkami i grają w teledyskach gwiazd. Jak do tego doszło? O tym opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Każdy z nas w głębi duszy jest jeszcze wewnętrznym dzieckiem, a samoświadomość rozwija każdego dnia. Co świadczy o naszej dojrzałości? Na to pytanie na Instagramie popróbowała odpowiedzieć sobie Magdalena. Wszystko wskazuje na to, że aktorka znalazła swoją definicję. Co na to fani?

  Wszystkie czują się bardzo młodo. Porównują się do wina: im starsze- tym lepiej smakuje. Kobiety 50 plus. Zobaczcie, jak wyglądają dojrzałe kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy jak i prywatny.

  Kochamy ich ponad wszystko. Ale i czasem ponad wszystko nas wkurzają i irytują. Rodziców, bo o nich mowa, sobie nie wybieramy. A jak układają się z stosunki z rodzicami naszych gości? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Karolina Borkowska - właścicielka agencji PR i aktorka oraz psycholog Dorota Kalinowska.

  W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat wiek, w którym rozpoczyna się dojrzewanie u dziewczynek obniżł się do 10 roku życia. Dlaczego już kilkuletnie dziewczynki zaczynają dojrzewać? Czym spowodowane jest wcześniejsze pokwitanie? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosilśmy ginekologa Grzegorza Południewskiego i Anetę Zielińską, psychologa dziecięcego.

  Dorota Wellman nie znosi określenia "kobiety w średnim wieku", ale uważa, że te powinny mieć one wzięcie, bo są atrakcyjne, ciekawe i intersujące. Dlaczego po pięćdziesiatce trudniej znaleźć miłość? Po co, zdaniem psycholog Katarzyny Miller, mężczyżczyźni potrzebują kobiet? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarkę Katarzynę Dowbor, malarkę Hannę Bakułę i psycholog Katarzynę Miller. Posluchajcie rozmowy o kobietach spragnionych miłości, łajdakach i mężczyznach-ciapkach.