Gwiazdy

Magda Pieczonka na spontanicznym wyjeździe z ukochanym. "Czasami nie trzeba wiele, aby być szczęśliwym"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Magda Pieczonka razem ze swoim ukochanym postanowiła choć na chwilę wyrwać się z Warszawy i odpocząć od wszystkich obowiązków. Makijażystka nie ukrywała swojego szczęścia z tego powodu, choć przyznała, że nawet wtedy musiał obudzić ją budzik, który zapomniała wyłączyć.

Magda Pieczonka odpoczywa z ukochanym

Piękna pogoda sprzyja wyjazdom za miasto. Postanowiła z niej skorzystać również Magda Pieczonka, która razem z ukochanym zdecydowała się wybrać na krótki, bo 2-dniowy, zasłużony wypoczynek. Decyzję o wyjeździe z Warszawy podjęli spontanicznie, a sama makijażystka przyznała, że było warto, choć raz zapomniała wyłączyć budzik.

Spacery, pyszne jedzenie, znajomi, trochę odpoczynku (wystarczy ze nie muszę wstawać z budzikiem...chociaż dzisiaj zadzwonił mi 3 razy bo zapomniałam wyłączyć ?)...czasami nie trzeba wiele aby.....być szczęśliwym ❤️ A co dla Was znaczy szczęście?

- dodała w opisie do fotografii z partnerem.

Szczęśliwa Magda Pieczonka

Szczęście malujące się na twarzy makijażystki i jej ukochanego było widoczne dla obserwujących ją internautów, którzy rozpływali się nad parą.

Jaka radość ??? aż miło popatrzeć

Piękna para! ? Aż miło się patrzy! Miłość jest najważniejsza!

Przepiękni?

Piękni jesteście RAZEM ??

- komentowali post Magdy Pieczonki.

Wiele z nich odpowiadało też, że to właśnie miłość, chwile z ukochanymi osobami, zdrowie czy poczucie wolności są tym, co daje im szczęście.

Magda Pieczonka jest znaną mistrzynią w robieniu makijażu, zobaczcie więc, jaki jest jej patent na zrobienie idealnej kreski na oku.

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz na zdjęciu sprzed 22 lat. "Wtedy myślałam, że jestem gruba"

Rinke zdradził przepis na swoje popisowe danie. Joanna Przetakiewicz: "Ja jestem podkuchenną dzisiaj"

Nowy kryzys w związku Ilony Felicjańskiej i jej partnera? Paul Montana zmienił status na "wolny"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości