Gwiazdy

Magda Gessler szczerze o roli babci: "Z 'babcią' czuję się źle, bo to słowo jest takie skapcianienie. Wolę 'abuela'"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" już 14 stycznia pojawią się premierowo wyłącznie w Playerze. Na początek zobaczymy aż sześć niepublikowanych wcześniej batalii o smak i zmagań z niereformowalnymi restauratorami. Restauratorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN nie tylko o nowym sezonie programu, ale także o roli babci.

Magda Gessler została babcią

19 października Lara Gessler urodziła pierwsze dziecko. Dziewczynka dostała na imię Nena i od razu skradła serce całej rodziny. Osobą, która nie kryła wzruszenia była babcia dziecka, Magda Gessler. Niestety ze względu na panującą sytuację związaną z pandemią koronawirusa, gospodyni "Kuchennych Rewolucji" przez długi czas nie miała szansy na bliższy kontakt z pierwszą swoją wnuczką.

- Nena to po hiszpańsku jest dziewczynka. Mówię na nią Nenita. Ona nie płacze, jest zadowolona, z błękitnymi oczami. Jest ciemna, ma jasne oczy, trochę skośne. Jest absolutnie rozkoszna. Rodzice ją wszędzie zabierają - usłyszeliśmy.

Gwiazda na kanapie Dzień Dobry TVN opowiedziała o pierwszych chwilach w nowej roli.

- Mam ogromne "ale" do słowa "babcia". Ja się z "babcią" czuję źle. Wolę "grandmother" albo "abuela". Słowo "babcia" to takie skapcianienie. To tak, jakby komuś dołożyć szpilę - powiedziała nam Magda Gessler.

"Kuchenne rewolucje" w pandemii

W "Kuchennych rewolucjach" Magda Gessler ratuje nie tylko knajpy, ale także rodziny.

- Restauracja nie tylko musi być smaczna, ale musi mieć też takiego ducha miłości, ciepła, dobrego smaku, zapachu, energii i ludzi, którzy cię przyciągają. A szczególnie właściciele, którzy są ludźmi, jakich potrzebujesz. To jest jak teatr tyle, że spektakle są powtarzalne, a tu codziennie dzieje się coś nowego - powiedziała nam restauratorka.

Magda Gessler zapowiedziała w Dzień Dobry TVN najnowsze odcinki "Kuchennych rewolucji". Nie zabraknie ogromnych emocji.

- Fantastycznym odcinkiem jest Berlinek. Nastoletnia córka wzywa mnie na pomoc, aby jej rodzice nie ginęli od nadmiaru używek. Ten nadmiar jest widoczny. Czy to się udaje, czy nie - sami zobaczycie. To jeden z ciekawszych i cięższych odcinków, jakie znam. Myślę, że dałam dobrego kopa, żeby to, co niemożliwe, weszło w życie.

Restauratorzy mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres: restauracje@tvn.pl

- Zapraszamy was do zgłaszania się do programu w tym trudnym czasie. Rozwiązania, które proponuję, to mega mocny marketing, obniżona ilość dań - podsumowała Magda Gessler w Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości