Gwiazdy

Maciej Rybus został ojcem - zdradził imię i płeć dziecka. "Mama i bobas czują się dobrze"

Gwiazdy

Media obiegła właśnie radosna nowina. 31-letni obrońca w reprezentacji Polski został po raz drugi ojcem. Maciej Rybus opublikował na Instagramie fotografię z maluchem i zdradził jego imię oraz płeć. Chłopczyk czy dziewczynka?

Dziecko Maciej Rybusa

We wtorek 12 stycznia Maciej Rybus przywitał na świecie swoje drugie dziecko. Członek kadry narodowej poinformował kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych o narodzinach malucha. Pierwszy jednak szczęśliwą wiadomością podzielił się klub, w którym na co dzień występuje polski piłkarz.

- Maciej Rybus i jego żona Lana powitali syna. Chłopiec ma na imię Adrian . Gratulujemy Maciejowi i Lanie! Życzymy mamie i dziecku zdrowia, szczęścia rodzinnego i pomyślności - napisała drużyna Lokomotiw Moskwa na Twitterze.

Zaraz potem Maciej opublikował na Instagramie fotografię z małym Adrianem.

- Adrianek dołączył do naszej rodziny. Mama i bobas czują się dobrze. Jestem z ciebie dumny, Lana. Jesteś wspaniała - poinformował w opisie zdjęcia.

Związek Macieja Rybusa

Maciej i Lana zaręczyli się w 2018 roku i niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu. W marcu 2018 roku wzięli pierwszy ślub w Rosji, gdzie wybranka piłkarza miała na sobie typową dla swojego pochodzenia zdobną szatę, którą później zamieniła na koronkową suknię o fasonie syreny.

W październiku 2018 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Robert. W czerwcu 2019 roku natomiast wyprawili drugie wesele - tym razem w rodzinnym mieście sportowca, Łowiczu, gdzie Lana zjawiła się w długiej białej kreacji z falbanami, która wyeksponowała dekolt oraz ramiona.

- Maciej Rybus, lewa obrona - bardzo potrzebny zawodnik na tej pozycji na nadchodzące ewentualne Euro 2021. Także gratulacje - skomentował informację o drugim potomku w Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości