Gwiazdy

„Listy do M. 4”. Zobacz, jak wyglądają prace na planie kolejnej części świątecznego hitu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tej zimy temperatury są wyjątkowo wysokie, ale atmosfera na planie „Listów do M. 4” jest iście gorąca. Premiera najnowszej części perypetii Kariny i Szczepana Lisieckich odbędzie się jeszcze w tym roku. Jak przebiegają prace nad filmem- sprawdziła Agnieszka Jastrzębska.

„Listy do M. 4” - kto pojawi się na ekranie?

Trwają prace nad kolejną częścią kultowej już sagi „Listy do M.”. W rolach głównych ponownie zobaczymy wybuchowy duet Agnieszka Dygant - Piotr Adamczyk.

Kochamy się, i tak samo nienawidzimy, a potem znowu kochamy i trochę to na tym polega. Bardzo polecam ten model, bo nigdy człowiek się nie nudzi, zawsze jest o czym pogadać i życie małżeńsko-seksualne jest bardziej bogate

– powiedziała Agnieszka Dygant.

Na ekranie po raz kolejny pojawią się również Tomasz Karolak oraz Magdalena Różdżka. Za reżyserię odpowiedzialny jest Patrick Yoka, prywatnie partner Agnieszki Dygant. Premiera czwartej części zaplanowana jest na 4 listopada.

„Listy do M.”

„Listy do M.” to najpopularniejszy polski film świąteczny ostatnich lat. Od czasu premiery pierwszej części w 2011 roku, seria przyciągnęła do kin miliony widzów.

W poprzednich częściach zagrali m.in. Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Julia Wróblewska, Anna Matysiak czy Sebastian Stankiewicz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

"Listy do M. 4" - znamy datę premiery!

Piotr Adamczyk się ożenił? Kim jest Karolina Szymczak?

Idź na randkę z mężem. Psycholog: „Gdybyśmy więcej randkowali, byłoby mniej rozstań i rozwodów”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości