Kuba i Kuba na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj utworu "Serce"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Kuba i Kuba w piosence „Serce”
Kuba i Kuba w piosence „Serce” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet artystyczny Kuba i Kuba, który zaprezentował się w utworze "Serce". Młodzi artyści mają na swoim koncie wiele imponujących sukcesów i stale pracują nad autorskim materiałem.

Młodzi artyści w Dzień Dobry TVN

Kuba i Kuba to muzyczny duet tworzony przez Jakuba Mieczaja i Jakuba Frankowskiego. Młodzi artyści mają już na swoim koncie wiele imponujących sukcesów, m.in. udało im się zająć pierwsze miejsce na ogólnopolskim festiwalu M1 Talent Show w Krakowie. Muzycy stale pracują nad autorskim materiałem, a na koncertach przeplatają go z utworami ulubionych artystów.

Ich piosenki poruszają tematykę bliską sercu każdego z nas m.in. spełnienia, młodej miłości czy pomocy. Inspirują się polskim rockiem, popem zza oceanu, ale tak naprawdę nie ograniczają się tylko do niektórych gatunków muzycznych.

Kuba i Kuba - Serce

Duet wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Artyści zaprezentowali się w utworze pt. "Serce". Piosenka miała swoją premierę we wrześniu 2022 roku. Zobacz cały występ w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości