Pepi debiutuje na scenie DDTVN. Delikatny głos przywołuje magię świąt

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Pepi w piosence „Świąteczny gest”

Pepi to debiutująca wokalistka, która wykonała na scenie Dzień Dobry TVN utwór pod tytułem "Świąteczny gest". Zachwyciła widzów swoim delikatnym głosem i wokalną opowieścią o zbliżającej się Wigilii. Jak wypadła?

Pepi debiutuje na scenie Dzień Dobry TVN

Pepi, choć stawia dopiero swoje pierwsze kroki w show-biznesie, to podczas występu na scenie Dzień Dobry TVN zachwyciła charyzmą. Dziewczyna zaprezentowała bożonarodzeniową piosenkę, która ma przypomnieć o prawdziwej magii świąt. Pod koniec grudnia liczy się bliskość i miłość, o czym zaśpiewała młoda artystka.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kim jest Pepi?

Pepi, a właściwie Paulina Kowalska, to pochodząca z Gdyni 28-letnia wokalistka. Choć z wykształcenia jest pracowniczką socjalną, to muzyka jest jej największą pasją. Jako nastolatka założyła zespół "Symbiosis", który występował w trójmiejskich pubach i kawiarniach. Paulina od dwóch lat publikuje swoją twórczość na YouTube, gdzie rozwija swoją karierę. Na scenie DDTVN przeżyła swój telewizyjny debiut.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron

Pozostałe wiadomości