Arkadiusz debiutuje na scenie Dzień Dobry TVN. Jak sobie poradził?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Arkadiusz w piosence „Na marginesie”

ARKADIUSZ to artysta obecny na polskiej scenie teatralnej od lat, jednak od niedawna próbuje swoich sił, prezentując swój autorski projekt. Wokalista regularnie publikuje nowe utwory w sieci, a teraz zadebiutował na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadł?

ARKADIUSZ debiutuje w telewizji

ARKADIUSZ, a właściwie Arek Borzdyński to 28-letni wokalista, tancerz i aktor, który zawodowo spełnia się w teatrze muzycznym, a także występując z autorskimi projektami scenicznymi. Swoją pasję do muzyki rozpoczął w szkole muzycznej, którą ukończył w klasie fortepianu. 

Występował w takich musicalach jak: "Tajemnica Tomka Sawyera", czy "Śpiewak z Jazzbandu". W solowym projekcie łączy muzykę musicalową z alternatywną, a także elementami teatru. Ze swoim najnowszym utworem pod tytułem "Na marginesie" wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN.

ARKADIUSZ na scenie Dzień Dobry TVN

Najnowsza piosenka ARKADIUSZA "Na marginesie" swoją premierę miała 11 stycznia 2023 roku na platformie YouTube. Energetyczny utwór zachwyca chwytliwym tekstem i zapadającą w pamięć melodią, zwiastując nowy radiowy hit. Jak poradził sobie podczas występu w Dzień Dobry TVN?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości