Sebastian Górecki na scenie Dzień Dobry TVN. Utwór "Daj mi żyć jak chcę" to forma sprzeciwu artysty

Autor:
Daria
Pacańska
Sebastian Górecki w piosence „Daj mi żyć jak chcę”
Sebastian Górecki w piosence „Daj mi żyć jak chcę”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sebastian Górecki. Wykonał drugi singiel z albumu, który wkrótce ukaże się na rynku. Artysta porusza w nim ważne i aktualne tematy. Jest muzykiem amatorem, który na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym.

Sebastian Górecki - muzyka jest największa pasją

Sebastian Górecki nie jest profesjonalnym muzykiem. Śpiew to jego największa pasja. Artysta na co dzień pracuje w dużej korporacji związanej z finansami. Wcześniej tworzył jedynie do szuflady, ale w 2014 roku, kiedy pojawiła się jego debiutancka płyta, postanowił pokazać swoją muzykę światu. Pasja go uszczęśliwia i napędza do działania.

Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał drugi singiel z nadchodzącego krążka. Do utworu został stworzony teledysk, pierwszy w karierze muzyka.

"Daj mi żyć jak chcę" - o czym jest utwór Sebastiana Góreckiego?

Sebastian Górecki zaśpiewał piosenkę "Daj mi żyć jak chcę". To forma sprzeciwu artysty wobec obecnych czasów i tego, co nam oferują. Cały czas jesteśmy poddawani kreacjom i nakazom. Porusza też temat nierówności w związku i narzucania swojego zdania partnerowi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości