Harry Styles i pęknięte spodnie na koncercie: "Czuję, że muszę przeprosić"

Źródło:
tmz.com
Harry Styles

Harry Styles podczas występu w Kalifornii miał przykrą sytuację. Śpiewając "Music for a Sushi Restaurant", padł na kolana i rozdarł sobie spodnie w okolicach krocza. Czy artyście udało się wybrnąć? Jak zareagowali fani, wśród których było wiele gwiazd? Nagranie podbija sieć.

Harry Styles - koncert w Kalifornii

Na czwartkowym koncercie Harry'ego Stylesa w Inglewood w Kalifornii zebrał się tłum fanów. Wśród publiczności można było dostrzec gwiazdy m.in. Kylie Jenner, Trevora Noah, Ellen DeGeneres, a także Jennifer Aniston, w której - jak przyznał publicznie - muzyk za młodu się podkochiwał.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Gwiazda serialu "Przyjaciele" zasiadająca blisko sceny była świadkinią wpadki artysty, co nie umknęło uwadze zagranicznym mediom.

Harry Styles i podarte spodnie

Harry Styles, wykonując swój hit "Music for a Sushi Restaurant", padł na kolana i rozdarł sobie skórzane spodnie w okolicach krocza. Zaskoczony sytuacją, zakrył dziurę ręką, po czym przeprosił fanów z pierwszego rzędu.

- Pękły mi spodnie. Czuję, że muszę przeprosić pewną garstkę was z przodu - przyznał muzyk. - Proszę pana, wszystko w porządku? Obiecuję, że to nie jest część przedstawienia - zwrócił się do fana z uśmiechem.

Harry Styles dokończył występ owinięty ręcznikiem w talii, a fani oszaleli na punkcie tej wpadki. Od razu powiązali ją z dawną sympatią artysty.

"Pierwsza gwiazdorska sympatia Harry'ego jest dziś wieczorem na widowni, a on rozdarł sobie spodnie przed nią", "Spodnie Harry'ego Stylesa rozdzierają się tuż przed Jennifer Aniston…" - pisali rozbawieni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tmz.com

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości