Kalifornia

  Kalifornia

  San Jose jest jednym z czterech największych miast Kalifornii. Nazwa miasta w języku hiszpańskim oznacza świętego Józefa. San Jose zostało założone przez Hiszpanów, którzy byli pierwszymi kolonizatorami Kalifornii. Jak wygląda historia i jakie są atrakcje w San Jose?

  ...przyjaźń. Gwiazdy spotkały się w Kalifornii i natychmiast zostały sfotografowane przez paparazzi. Kobiety publikowały również wspólne zdjęcia na swoich profilach społecznościowych. A co poza tym dzieje się w ich życiu? Edyta Górniak razem z synem wzięła udział w sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu, a w wywiadzie piosenkarka przyznała, że rozważa adopcję kolejnego dziecka. A Joanna Krupa przez cały miesiąc obchodzi swoje 38. urodziny, nago nad basenem. Skąd to wiemy? Od dziennikarki Dzień Dobry TVN Barbary Pasek.

  Syn Heleny Deeds, jednej z bohaterek programu "Żony Hollywood" postanowił, że będzie studiować w Polsce. Skąd taki pomysł? Czy ma w Polsce dziewczynę? Jak Helena przeżyła rozstanie z jedynakiem? W Dzień Dobry TVN Helena i Nicolas Deeds o polskich wakacjach, życiu na emigracji i nauce języka polskiego.

  Wybraliśmy się do Kalifornii, by zobaczyć czym zaskoczy nas trzecia seria "Żon Hollywood". To program o przebojowych, bogatych Polkach, które realizują swój american dream. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara spotkała się w Kalifornii z producentem wykonawczym Grzegorzem Piekarskim oraz jedną z bohaterek Evą D'Angelo. Czy Eva ma w sobie "gen żony Hollywood"? Ile domów i samochodów posiada? Jak poznała swojego męża Johna D'Angelo?

  Czy dlatego, że chce powiększyć rodzinę? Co robi w Kalifornii, jaka będzie jej nowa płyta, czy po ślubie w Las Vegas zamierza zorganizować wesele? Kim jest kompozytor jej piosenek? Jak na jej głos reagują amerykańscy producenci? O tym wszystkim, Iwona Wegrowska, opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziś Światowy Dzień Serca. Oni je sobie oddali. Są praktycznie nierozłączni. Dla niej przeniósł się ze słonecznej Kalifornii do Warszawy. Kochają podróżować i gotować. O tym, co jeszcze łączy piękną Julię ze szkockim kowbojem Ianem opowiedzieli w naszej polsko-amerykańsko - orientalnej kuchni Dzień Dobry TVN. Co trzeba jeść, by się tak gorąco kochać?