Gwiazdy

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wydali milion złotych na ślub. "Taki wydatek nie był dla nas problemem"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich w minioną sobotę wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w podwarszawskim Rozalinie. Było luksusowo i z rozmachem. O szczegółach uroczystość młoda para opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje. Czy Państwo Rutkowscy wybierają się w podróż poślubną?

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski są ze sobą już od kilku lat. Para ma sześcioletniego syna.

>>> Zobacz także:

Dominika Zasiewska o romansie z Rutkowskim

Jednak ostatnio ich miłość wystawiona była na próbę, kiedy Dominika Zasiewska, znana jako Wodzianka z show Kuby Wojewódzkiego, publicznie wyznała, że romansowała z detektywem, czego dowodem miały być SMS-y i intymne zdjęcia, jakie od niego otrzymywała. Po tych rewelacjach wydawało się, że kwestią czasu jest, by Plich i Rutkowski się rozstali. Jednak ich miłość okazała się na tyle silna, że para zamiast zakończyć swoją relację postanowiła nie rezygnować ze swojego planu stanięcia na ślubnym kobiercu. Jak udaje im się przezwyciężać kryzysy?

Na pewno trzeba się wspierać, rozmawiać i być dla siebie.

- powiedziała Maja.

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub w Rozalinie, niedaleko Warszawy. Młoda para zaprosiła na uroczystość około 200 gości. Było pełno świec, sprowadzonych z Holandii kwiatów i staw wybudowany w 72 godziny. Na stole nie zabrakło wykwintnych potraw. Gościom zaserwowano: m.in. foie gras z gęsich wątróbek, z kruszonką migdałową i kremem koniakowym, rosół z bażanta z pierożkami cielęcymi, pasztet z sarny z galaretką z żubrówki i jabłek, krem śliwkowy z rumem oraz sorbet cytrynowy z galaretką z prosecco.

Maja Plich pokazała się w pięciu sukniach ślubnych.

Suknie są tak piękne i różnorodne, że nie mogłam się zdecydować na jedną.

- powiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

Natomiast Rutkowski wystąpił w trzech smokingach i jednym garniturze sprowadzanym z Mediolanu. Podobno wesele kosztowało młodą parę aż milion złotych.

Taki wydatek nie był dla nas problemem.

- stwierdził Krzysztof Rutkowski.

Przypomnijmy, że Maja Plich jest czwartą żoną Krzysztofa Rutkowskiego. Po ślubie z właścicielem agencji detektywistycznej zmieniła swoje nazwisko na Rutkowski. To dość zaskakująca decyzja, ponieważ w Polsce, kiedy nazwisko mężczyzny ma formę przymiotnika kończącego się na -ski, -cki, -dzki, to kobieta w zasadzie przyjmuje nazwisko w naturalnej przymiotnikowej formie żeńskiej, czyli -ska, cka i -dzka.

Tak jest bardziej światowo.

- wyjaśniła Maja w Dzień Dobry Wakacje.

Państwo Rutkowscy nie wybierają się jednak w podróż poślubną. Nie pozwala im na to nadmiar obowiązków. Zamiast tego mają w planach wypad weekendowy do Aten.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości