Gwiazdy

Krzysztof Ibisz zdradził szczegóły swojego wesela. Co znalazło się na stole, a kto zadbał o konferansjerkę?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show biznesie?

Krzysztof Ibisz w sierpniu kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu. Jego trzecią żoną została modelka Joanna Kudzbalska. W sieci prezenter podzielił się zdjęciami z uroczystości, a także szczegółowo opisał, jak przebiegały przygotowania do wesela.

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz odnalazł miłość życia. Wybranką prezentera jest Joanna Kudzbalska, jedna z uczestniczek programu "Top Model". Choć zakochani nie chwalili się w mediach społecznościowych poważnymi deklaracjami, w sierpniu para powiedziała sobie "tak". Jak przebiegała ceremonia? Krzysztof na instagramowym koncie opublikował kilka zdjęć, a także dodał obszerny opis dotyczący przygotowań.

- Kochani, jak zapewne wiecie, kilka tygodni temu odbył się nasz Ślub. Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy gdyby nie osoby, które bardzo zaangażowały się w nasze wydarzenie i którym chcielibyśmy serdecznie podziękować – napisał Krzysztof Ibisz.

Potem krok po kroku ujawnił, gdzie odbyło się wesele oraz co znalazło się w menu. Jak przyznał, przygotowania rozpoczęły się standardowo od wyboru sali. Przestrzeń, na którą zdecydowali się zakochani, była pierwszym wyborem.

Choć miejsce oglądaliśmy w zimie, mogliśmy sobie wyobrazić, jak pięknie jest tam latem, gdy wszystko kwitnie. Nie zawiedliśmy się. Cała ekipa Cicha23 podeszła do naszego wydarzenia bardzo profesjonalnie i z ogromnym sercem 

Krzysztof Ibisz o weselu

Kolejnym krokiem przygotowań był dobór cateringu. Na stołach nie zabrakło ciekawych dań oraz bajecznego tortu. Krzysztof Ibisz podziękował również paniom, które dwukrotnie drukowały zaproszenia ze względu na zmianę daty oraz wykonały winietki, menu i numery na stoły. W sieci para znalazła także fotografa, autora urzekających reportaży ślubnych. Za muzykę, która "budowała atmosferę i porywał ludzi do tańca", odpowiadali natomiast przyjaciele, a za konferansjerkę? - O konferansjerkę to domyślacie się kto zadbał najlepiej - dodał prezenter.

Zobacz wideo: Piotr Rubik z rodziną

Życie rodzinne Piotra Rubika. "Każdy z nas jest trochę nienormalny"
Życie rodzinne Piotra Rubika. "Każdy z nas jest trochę nienormalny" Źródło: UWAGA! TVN/x-news

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości