Gwiazdy

Krzysztof Ibisz oświadczył się Joannie Kudzbalskiej. Co wiemy na temat wybranki jego serca?

Gwiazdy

Aktualizacja:

- Krzysztof Ibisz się zaręczył - poinformował Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN. Wybranką prezentera jest Joanna Kudzbalska, którą widzowie TVN-u mogą kojarzyć z "Top Model". Co jeszcze wiemy o byłej uczestniczce programu?

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz - co ich łączy?

Kilka tygodni temu Joanna Kudzbalska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Choć Krzysztof Ibisz nie skomentował tego zdjęcia, ani nie potwierdził oficjalnie związku, to polubił wszystkie komentarze z gratulacjami z okazji zaręczyn. Media oraz fani na tej podstawie wysnuli, że tych dwoje może łączyć coś więcej.

Natomiast na antenie Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki potwierdził informację o zaręczynach.

- To już jest sprawdzona informacja. Zaręczeni są. Będzie trzecią żoną Chrisa, który nie dalej jak wczoraj skończył 56 lat. Joanna jest raptem 27 lat młodsza - mówił.

Z instagramowych profili zarówno Joanny, jak i Krzysztofa wynika, że chwilę wcześniej wypoczywali razem na greckiej wyspie Mykonos. Nie opublikowali co prawda żadnego wspólnego zdjęcia, ale obydwoje wstawili fotki z tych samych miejsc w tym samym czasie.

Krzysztof Ibisz nie szczędził jednak Joannie komentarzy i polubień zdjęć. Pod zdjęciem dziewczyny z wyprawy do Włoch, który zamieściła kilka miesięcy temu, pojawił się komentarz dziennikarza.

- Have a nice rest girls - czytamy.

Joanna Kudzbalska - kto to?

Joanna Kudzbalska zdobyła popularność w drugiej edycji programu TVN "Top Model". Choć nie znalazła się w finale, wszyscy pamiętają jej wyjątkową urodę - rude włosy, piegi i jasne oczy. Pierwsze kroki w modelingu stawiała w wieku 13 lat.

Kobieta pochodzi z Wrocławia. Po "Top Model" pracowała jako modelka w Mediolanie, Londynie, Paryżu, Tel Awiwie, Hiszpanii, Niemczech, Chinach i Tajlandii. Jednak głównym zajęciem Joanny były studia medyczne we Wrocławiu oraz rok studiów medycznych na wymianie międzynarodowej w Barcelonie. Aktualnie pracuje jako lekarz w szpitalu i w przychodni w Warszawie, cały czas szkoląc się w nowej dziedzinie, jaką jest Medycyna Stylu Życia, która jest już bardzo popularna na zachodzie, a w Polsce dopiero się rozwi

Joanna Kudzbalska - Instagram

Profil Joanny Kudzbalskiej nie pokaże się nam na Instagramie od razu po wpisaniu jej imienia i nazwiska. Była uczestniczka "Top Model" posługuje się nickiem "qzdeba". Jej konto śledzi niespełna 3 tys. osób.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Młode, siwe i szczęśliwe

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości