Gwiazdy

Kelly Osborne przyznała się do operacji zmniejszenia żołądka. Od tamtej pory schudła 40 kg. "Jestem z tego duma"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Na początku sierpnia Kelly Osborne pochwaliła się zdjęciami swojej nowej sylwetki. Po czasie przyznała, że miała operację żołądka. Piosenkarka schudła prawie 40 kilogramów. O zabiegu opowiedziała podczas jednego z wywiadów.

Kelly Osbourne – problemy z używkami

Kelly Osbourne od długiego czasu mierzyła się ze sporymi problemami z alkoholem i narkotykami. Dodatkowo wokalistka stres odreagowywała objadaniem się. Niezdrowy tryb życia mocno odbił się zarówno na psychice, jak i sylwetce gwiazdy. Przed 36. urodzinami Kelly postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przejść przemianę. Piosenkarka zmieniła swoje nawyki i zaczęła ćwiczyć.

Kiedy nauczyłam się, jak dobrze ćwiczyć i dobrze się odżywiać, uznałam, że są to jedne z tych rzeczy, które musisz po prostu wprowadzić do życia, by je zmienić, zamiast tylko być na diecie

- podkreślała Kelly w wywiadach.

Kelly Osbourne schudła 40 kg

Kelly Osbourne pochwaliła się spektakularną przemianą. Zdjęcia szczupłej wokalistki zdziwiły wielu fanów. Gwiazda telewizyjna zrzuciła aż 40 kg. Jak jej się to udało? Córka Ozzy'ego Osbourne'a i jego żony Sharon przyznała się do operacji żołądka. Ponadto dodała, że była to najlepsza decyzja w jej życiu i nie zamierza tego ukrywać.

Zrobiłam to i jestem z tego duma. To zmienia tylko kształt żołądka. Jeśli nie ćwiczysz i nie przestrzegasz diety, to przybierasz na wadze. Trzeba o tym pamiętać

– powiedziała podczas jednego z wywiadów.

Kelly Osbourne zdecydowała się na szczere wyznanie. Córka wokalisty Black Sabbath opowiedziała o uzależnieniu od narkotyków. Nie sądziłam, że dożyję 35. roku życia.

Zobacz także:

Polak szefem kuchni restauracji z gwiazdką Michelin w Bangkoku. "Musiałem mocno otworzyć swoją głowę na nowe smaki"

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości