Gwiazdy

Katarzyna Chrzanowska od lat nie mieszka w Polsce. Dlaczego gwiazda "Adama i Ewy" zniknęła z show-biznesu?

Gwiazdy

O Katarzynie Chrzanowskiej głośno było 20 lat temu, kiedy popularność przyniósł jej serial "Adam i Ewa" oraz filmy "Cudzoziemka" i "Opowieść Harleya". Po nagłej śmierci męża aktorka wyjechała za granicę. Jak obecnie żyje i czym się zajmuje?

Tragedia w życiu Katarzyny Chrzanowskiej i nowy początek

Katarzyna Chrzanowska podbiła mały ekran kilkanaście lat temu. Choć serial "Adam i Ewa" przyniósł jej ogólnopolską popularność, później zniknęła z show-biznesu. Dlaczego?

- Nigdy się aktorstwa nie porzuca i zawsze do aktorstwa tęsknię. Czekałam później, po moim serialu, na ciekawe propozycje, ale tych propozycji nie było. Nie miałam na tyle charakteru, żeby sobie sama wymyśleć coś na siebie zawodowo, więc ja ciągle jakby jestem otwarta na propozycje - pod warunkiem, że to będą propozycje ciekawe - mówiła Katarzyna w Dzień Dobry TVN.

W 2002 roku w jej życiu nastąpiła również tragedia. Zmarł jej ukochany mąż i potrzebowała czasu, by stanąć na nogi. Wówczas postanowiła, że skupi się na swojej pasji, czyli podróżowaniu i poznawaniu ludzi. Mieszkała przez wiele lat w Paryżu, do czasu, aż w 2015 roku podjęła decyzję o zakupie domu w Hiszpanii.

- Zawsze chciałam mieszkać właśnie z widokiem na morze, widzieć horyzont codziennie rano i stwierdziłam, że to jest chyba najlepsze miejsce. Trochę przez przypadek, a trochę gdzieś tam podświadomie ta Andaluzja w moim sercu była, bo o języku hiszpańskim marzyłam zawsze, żeby się nauczyć , a już nie byłam zdolna pójść do szkoły i stwierdziłam, że najlepszym sposobem będzie przeprowadzenie się tutaj - wyznała aktorka.

Czym się zajmuje aktorka z "Adama i Ewy"?

Katarzyna Chrzanowska pokochała Hiszpanów. Spodobała jej się przede wszystkim ich pogoda ducha, skłonność do żartów, przyjazność oraz aktywność, a także to, że nie lubią zamykać się w domach. Aktorka marzyła o tym, by spędzać codzienność wśród ludzi życzliwych, uśmiechniętych i zadowolonych z życia. W pierwszych miesiącach po przeprowadzce zdała sobie sprawę, że jej marzenie się spełniło . Chciała tym szczęściem również dzielić się z innymi.

- W 2019 roku ruszyłam ostro z moim planem - dosyć banalnym, jak na Hiszpanię - tzw. Bed & Breakfast i miałam ze swoim tutaj partnerem dosyć duże sukcesy pod tym względem. (...) Od maja do listopada mieliśmy ciągle ludzi u siebie - opowiadała.

Równocześnie cały czas zajmowała się swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

- Ja się śmieję, że jestem taką matką karmiącą trochę. Że jest to taki moment w moim życiu, gdzie wydawało mi się, że dzieci swoje wychowałam, a teraz przyszła pora na inne dzieci. I ja ciągle się troszczę o moich przyjaciół (...) - dokarmiam psy, koty i wszystkich sąsiadów - mówiła artystka.

Jakie plany na przyszłość ma Katarzyna Chrzanowska?

Gwiazda "Adama i Ewy" wyznała, że już się zasiedziała w Andaluzji i postanowiła ruszyć dalej. Ma kupca na swój dom i najprawdopodobniej wkrótce się przeprowadzi. Nie rozpamiętuje przeszłości i czeka na kolejne doświadczenia.

- Na pewno słońce i dobry anturaż pomaga w takich stresach. Nie możemy się skupiać na swoich nieszczęściach, bo każdy je ma . Nie ma chyba człowieka, który nie miał jakichś ciężkich przeżyć. Nie zastanawiam się nad tym, idę do przodu po prostu - mówiła w naszym programie.

Wyznała także, że kieruje się swoim sercem i intuicją. To one prowadzą ją przez życie.

- Ja działam spontanicznie i czasami jestem zagubiona, bo nie wiem w jakim to kierunku idzie, ale jakoś tak zawsze podpieram się intuicją. (...) Staram się nie denerwować, ale myślę, że trzeba żyć odważnie - dodała Katarzyna Chrzanowska.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości