Gwiazdy

Karolina Malinowska, Anja Rubik i Kamila Szczawińska na zdjęciu z Jolantą Kwaśniewską. "Ono zrobiło spore zamieszanie w sieci"

Gwiazdy

Karolina Malinowska wróciła wspomnieniami do czasów, gdy prężnie rozwijała swoją karierę w modelingu. Archiwalną fotografią z tamtych lat postanowiła podzielić się z internautami. Wywołała nią niemałe emocje. Dlaczego? O szczegółach opowiedziała w Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Karolina Malinowska rozpoczęła pracę w modelingu w wieku 15 lat. Pracowała dla największych domów mody, takich jak: Prada, Dolce & Gabbana czy Calvin Klein. W latach 2000. porzuciła jednak międzynarodową karierę na rzecz życia rodzinnego. Natomiast ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą najnowszego postu, który zamieściła na instagramowym koncie.

Karolina Malinowska pokazała fotografię sprzed lat

Żona Oliviera Janiaka opublikowała bowiem archiwalne zdjęcie z pracy.

- Ono zrobiło spore zamieszanie w sieci, ponieważ na tym zdjęciu znajduje się z Kamilą Szczawińską, Anją Rubik i pierwszą damą. To jest uwaga: zdjęcie sprzed 20 lat. One tak naprawdę były początkującymi modelkami, chociaż już chodziły na światowych wybiegach – tłumaczyła Basia Pasek.

- To taki zestaw pań, który mógłby wziąć udział w jakimś fajnym teledysku – powiedział Andrzej Sołtysik, widząc fotografię:

Dzień Dobry TVN

- My tak naprawdę trochę o tym zapominamy, ale one były naszą dumą na arenie międzynarodowej . Anja Rubik do tej pory pojawia się w międzynarodowych kampaniach – dodała Basia Pasek.

Archiwalne zdjęcia modelek

Przypomnijmy, że obecnie Kamila Szczawińska spodziewa się dziecka, a Karolina Malinowska wraz z Olivierem Janiakiem wychowuje trzech synów. Natomiast Anja Rubik nie tylko angażuje się w modeling. Walczy też o prawa kobiet i edukację seksualną.

Dzień Dobry TVN

Ostatnio Anja Rubik również pokazała archiwalną fotografię. Zobaczcie w naszym materiale wideo pozostałe zdjęcia modelek i reakcje prowadzących Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Ewa Farna w odważnej stylizacji - wokalistka zachwyca nową sylwetką. "Petarda!"

Janusz Chabior na romantycznym zdjęciu z żoną. Fotka rozczuliła fanów

Meghan oskarża Pałac Buckingham. "Nie wiem, jak mogą oczekiwać, że po tym wszystkim nadal będziemy po prostu milczeć"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Basia Pasek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości