Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko na wakacjach z dziećmi. Zdjęcie zrobione przez syna wywołało zachwyt

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Karolina Ferenstein-Kraśko wybrała się na wakacje z dziećmi i zabrała je nad morze. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z urlopu i wywołała zachwyt wśród fanów. Internauci docenili fotografię, którą wykonał syn gwiazdy, Aleksander.

Dzieci Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko tworzą szczęśliwe małżeństwo od 2008 roku. Wspólnie wychowują trójkę dzieci, 14-letniego Konstantego, 11-letniego Aleksandra oraz 5-letnią Laurę. Oboje utrzymują, że pociechy odmieniły ich życie.

- Żadne inne wydarzenie w życiu nie zmienia nas tak bardzo jak chwila, gdy zostajemy rodzicami .(...) To wspaniałe, obezwładniające wręcz uczucie zobaczyć, jak kobieta, którą kochasz i podziwiasz, zostaje matką twoich dzieci. I co najbardziej w tym niezwykłe – właściwie od samego początku wie, co robić. To niesamowite widzieć, jak Malina, nawet jeśli nie do końca miała pewność, wspaniale sobie ze wszystkim radziła. Jak w najmądrzejszy na świecie sposób była opiekuńcza – wiedziała, kiedy karmić, położyć spać i obudzić. Narodziny dziecka i narodziny kobiety jako jego matki to jedne z największych cudów, których mężczyzna może w życiu doświadczyć - mówił Piotr Kraśko w wywiadzie dla "Gali".

Karolina Ferenstein-Kraśko na wakacjach

Teraz Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła wyjechać na wakacje na Malediwy. W mediach społecznościowych publikuje filmiki i zdjęcia, na których widać piękno tamtejszej przyrody. Pokazuje również, jak spędza czas ze swoimi dziećmi. Najnowsza fotografia szczególnie przypadła do gustu internautom. Karolina wraz z Laurą pozują na niej na tle bajecznego zachodu słońca.

- Cuda! Wszystko jest możliwe! Ale nigdy nie zapomnę skąd jestem! Zachód słońca na krańcu tęczy! #nonfilter. Zdjęcie: Aleksander Kraśko - napisała Karolina Ferenstain-Kraśko na Instagramie.

Magiczne otoczenie zrobiło ogromne wrażenie na fanach. W komentarzach wyrazili oni swój zachwyt, a także stwierdzili, że Aleksander ma duży talent. Czytamy: "Coś pięknego", "Top fotograf", "Magia. Miłego wypoczynku" czy "Bosko".

My również życzymy udanego urlopu!

Zobacz także:

Zobacz też: Przyjaźń Ilony Ostrowskiej i Karoliny Ferenstein-Kraśko

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości