Kamil Kowalski na scenie Dzień Dobry TVN. Artysta zaśpiewał "Gdzie jest mój dom"

Autor:
Nastazja
Bloch
Kamil Kowalski w piosence „Gdzie jest mój dom”

Kamil Kowalski od lat współpracuje z największymi polskimi gwiazdami. W zeszłym roku wydał debiutancką płytę. Na naszej scenie wykonał emocjonalny utwór "Gdzie jest mój dom". Jak wam się podoba ta ballada?

Kamil Kowalski na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie gościnne wystąpił Kamil Kowalski. Zaśpiewał balladowy utwór "Gdzie jest mój dom" pochodzący z debiutanckiej płyty. Do piosenki powstał także klimatyczny teledysk.

Przy jej piosenkach bawi się cały świat
Przy jej piosenkach bawi się cały świat Źródło: Dzień Dobry TVN

Nagrania realizowane były w rodzinnej wsi Kamila, gdzie spędził dzieciństwo. Klip jest więc podróżą po miejscach, które kiedyś były dla niego całym światem. Dziś Kusowo jest tylko punktem w historii, do którego często wraca. 

Kamil Kowalski – kim jest?

Kamil Kowalski to 23-letni utalentowany artysta, który tworzy muzykę alternatywną. Jej siłą jest przede wszystkim prawda i emocjonalny przekaz. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne, w ramach których współpracował między innymi z Kasią Lins, Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką czy Natalią Kukulską.

W czerwcu 2019 r. rozpoczął swoją przygodę z projektem "My Name Is New" realizowanym przez wytwórnię Kayax. Niejednokrotnie wyróżniano go na różnych konkursach i festiwalach.

W listopadzie 2021 roku ukazała się jego debiutancka płyta "DOM". Na krążku, gościnnie wystąpiły Natalia Niemen, Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys i wokalistka grupy Mikromusic – Natalia Grosiak.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości