Newsy

Kwiat Jabłoni na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Mogło być nic"

Newsy

Zespół Kwiat Jabłoni po raz kolejny wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Kasia i Jacek, dzieci Jakuba Sienkiewicza, od kilku lat tworzą muzykę i odnoszą coraz większe sukcesy. W programie wykonali singiel "Mogło być nic", który zapowiada ich nowy album.

Zespół Kwiat Jabłoni

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla "Dziś późno pójdę spać", który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. 1 lutego 2019 ukazał się ich pierwszy studyjny album pt. "Niemożliwe". W ciągu pierwszego tygodnia uplasował się on na 7 pozycji list sprzedaży OLiS i do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Utwory Kwiatu Jabłoni znalazły się m. in. na wielu listach przebojów. Do tej pory zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali koncerty na największych i najbardziej prestiżowych polskich scenach. Teraz zapowiadają kolejny album.

Nowy album Kwiatu Jabłoni

Tym razem Kasia i Jacek Sienkiewiczowie podjęli współpracę z cenionym polskim producentem muzycznym – Wojtkiem Urbańskim. Ich singiel "Mogło być nic" zapowiada nowy album zespołu. O czym opowiada?

Główną myślą, towarzyszącą mi przy pisaniu tekstu do "Mogło być nic", było zwrócenie uwagi na to, że istnienie świata wcale nie jest oczywiste . Przecież nie wiemy na sto procent, czy to wszystko, co jest, faktycznie musiało mieć miejsce. Nie wiemy, czy następny dzień w ogóle nastąpi . Wobec zupełnej pustki, która równie dobrze mogła wystąpić zamiast tego wszystkiego co istnieje, może powinniśmy zwrócić uwagę, że te wszystkie szare i zwyczajne sytuacje, które spotykają nas na co dzień, są czymś zupełnie niezwykłym

- twierdzi Jacek Sienkiewicz.

Teledysk do ich utworu miał premierę 6 listopada, a już ma ponad 1,5 mln odtworzeń na YouTube. Wiadomo, że za jego scenariusz i reżyserię odpowiadała sama Kasia.

Piotr Lato i Karolina Charko w utworze Beyonce "Daddy Lessons". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości