wykonawca

  Oskar Kucmann jest początkującym artystą, który na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój najnowszy singiel "Przed siebie". Utwór traktuje o ulotności chwil i przemijaniu. Trudno się przy nim nie wzruszyć.

  Mateusz Ziółko zmienił oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą nieprzeciętnego talentu i godnej podziwu wrażliwości artystycznej. Niebawem na sklepowe półki trafi nowa płyta muzyka, otwierająca kolejny rozdział w jego karierze.

  Marcin "Czersky" Czerwiński wystąpił na scenie w studiu Dzień Dobry TVN, prezentując swój najnowszy singiel. Utwór "Tlen" traktuje o historii miłosnej, a dzięki błyskawicznie wpadającej w ucho melodii, ma szansę stać się kolejnym wielkim hitem w dorobku młodego muzyka.

  Jarosław "Jarecki" Kubów to raper i wokalista, który ma na koncie współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej: Kamilem Bednarkiem, Krzysztofem Zalewskim, Ten Typ Mes i wielu innych. Występował na najważniejszych imprezach muzycznych, w tym Open’er Festival czy Męskim Graniu.

  Zespół Kwiat Jabłoni po raz kolejny wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Kasia i Jacek, dzieci Jakuba Sienkiewicza, od kilku lat tworzą muzykę i odnoszą coraz większe sukcesy. W programie wykonali singiel "Mogło być nic", który zapowiada ich nowy album.

  Punktem wspólnym i najważniejszym działalności artystycznej Johna Jamesa, Marcina Sicka Sucharskiego i Jacka Winkiela jest przede wszystkim przyjaźń. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Sick Live wykonał utwór „Never Loved Like This Before”.

  W studiu Dzień Dobry TVN Maciej Miecznikowski opowiedział o swoich ukochanych koncertach, o nowej płycie, unikaniu stagnacji, o zmianach oraz solowej karierze. A na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Mamy coś".

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jagoda Kret wykonała nostalgiczny utwór “Home”. Podoba Wam się?

  "Trafiłem do więzienia gdy miałem 16 lat... ale to było jak obóz wakacyjny (...) Tam gdzie się wychowywałem sukcesy odnosiło się w handlu narkotykami albo w obrabowaniu kilku banków". O kosmitach, początkach kariery, dzieciach, tworzeniu wielkich przebojów, z Coolio, rozmawiał Marcin Sawicki.

  Singiel "Happy" promujący płytę Pharrella Williams przebojem, podbija cały świat. Kto przekonał artystę do nagrania płyty "GIRL" i jak zapowiada się trasa koncertowa Pharrella?

  Kobieta o potężnym głosie, Marta Ławska, na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Loneliness". Podoba Wam się?

  Magda Welc to zwyciężczyni trzeciej edycji programu "Mam Talent". Udało jej się pokonać w finale samego Kamila Bednarka. Magda pracuje obecnie nad debiutancką płytą, którą zapowiada singiel "Kasety Mamy", wykonany na scenie Dzień Dobry TVN.

  Natalia na scenie Dzień Dobry TVN wykonala utwór „Theory of moving on” . Podoba Wam się?