wykonawca

  wykonawca

  Punktem wspólnym i najważniejszym działalności artystycznej Johna Jamesa, Marcina Sicka Sucharskiego i Jacka Winkiela jest przede wszystkim przyjaźń. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Sick Live wykonał utwór „Never Loved Like This Before”.

  W studiu Dzień Dobry TVN Maciej Miecznikowski opowiedział o swoich ukochanych koncertach, o nowej płycie, unikaniu stagnacji, o zmianach oraz solowej karierze. A na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Mamy coś".

  "Trafiłem do więzienia gdy miałem 16 lat... ale to było jak obóz wakacyjny (...) Tam gdzie się wychowywałem sukcesy odnosiło się w handlu narkotykami albo w obrabowaniu kilku banków". O kosmitach, początkach kariery, dzieciach, tworzeniu wielkich przebojów, z Coolio, rozmawiał Marcin Sawicki.

  Singiel "Happy" promujący płytę Pharrella Williams przebojem, podbija cały świat. Kto przekonał artystę do nagrania płyty "GIRL" i jak zapowiada się trasa koncertowa Pharrella?

  Magda Welc to zwyciężczyni trzeciej edycji programu "Mam Talent". Udało jej się pokonać w finale samego Kamila Bednarka. Magda pracuje obecnie nad debiutancką płytą, którą zapowiada singiel "Kasety Mamy", wykonany na scenie Dzień Dobry TVN.