Gwiazdy

Kamil Kowalski zaprezentował swój najnowszy singiel "Wiosna we mnie". "To moje dziękuję dla lasów, jezior, drzew, pól"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kamil Kowalski od lat współpracuje z największymi polskimi gwiazdami, jednak dopiero teraz postanowił nagrać debiutancką płytę. Równocześnie nie zapomina o swoich korzeniach, co stara się nieustannie podkreślać – również w swojej najnowszej piosence. Utwór zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

Kim jest Kamil Kowalski?

Kamil ma 22 lata i pochodzi z Kusowa koło Szczecinka. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne, w ramach których współpracował już m.in. z Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką i Natalią Kukulską. W czerwcu 2019 r. rozpoczął swoją przygodę z projektem "My Name Is New" realizowanym przez wytwórnię Kayax. Niejednokrotnie wyróżniano go na różnych konkursach i festiwalach.

Młody wokalista tworzy muzykę alternatywną, w której stawia na prawdę i emocjonalny przekaz. Jest indywidualistą - idzie wyłącznie własnymi ścieżkami. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą, która oscylować będzie w klimatach Indie-alternatywy. Za jej stronę producencką odpowiada członek zespołu Dawida Podsiadło, Patrick the Pan. Wiadomo, że na krążku pojawią się również inni goście.

Nowy singiel Kamila Kowalskiego

Od pewnego czasu Kamil mieszka w stolicy i zdążył poznać już jej zarówno jasne, jak i ciemne strony. Zdaje sobie sprawę, że Warszawa daje mu większe możliwości i jest bliżej spełnienia swoich marzeń niż kiedykolwiek, jednak nie może przestać tęsknić za swoją małą rodzinną miejscowością.

- Bardzo to doceniam, ale nie potrafię i nie chce zapomnieć tego skąd pochodzę i jakie wartości mnie ukształtowały. "Wiosna we mnie" to moje "dziękuję" skierowane do lasów, jezior, drzew, pól i łąk, które mnie wychowały. To moje wspomnienie chmur, deszczu, słońca i księżyca, które zawsze mnie inspirowały. To moja refleksja o wiosce, która tyle lat chroniła mnie przed bólem miasta i jego ciemnymi stronami. Ta piosenka to pewność, że gdzieś we mnie zawsze będzie wiosna, niezależnie od tego gdzie i co mnie spotka. Wiosna we mnie nawet gdy nie zostanie nic – zdradził Kamil Kowalski.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości