Gwiazdy

Julia Wróblewska o rozstaniu z chłopakiem: "Pierwsze dni były najgorsze"

Gwiazdy

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska zdradziła w mediach społecznościowych, że ponownie jest singielką. Aktorka młodego pokolenia przyznała, że zakończyła trwającą od lutego relację. Jakie były powody? "Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać" - napisała celebrytka.

Julia Wróblewska – życie osobiste

Julia Wróblewska to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Michaliny w filmie "Tylko mnie kochaj". Od tego czasu kariera gwiazdy nabrała tempa, a Julia pojawiła się w kolejnych kinowych hitach takich jak "Listy do M.". Aktorka od jakiegoś czasu także aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu Julia otwarcie przyznała, że zmagała się z depresją, a także miała zaburzenia psychiczne, które utrudniały jej życie. Pomocą rękę wyciągnął do niej wtedy ukochany, który przez cały czas wspierał aktorkę w ciężkich chwilach. Obecnie młoda gwiazda powoli wraca do zdrowia. Ostatnie tygodnie przysporzyły jej jednak nowych zmartwień. Julia rozstała się z chłopakiem. Gwiazda na Instagramie zamieściła post, w którym powiadomiła fanów, że znowu jest singielką.

Status związku: wolna

– pisała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Relationship status: SINGLE. ✌?

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Fani są zaniepokojeni

Fani szybko zareagowali na nowy post Julii. Internauci dopytywali o to, co się wydarzyło między ukochanymi. Dlaczego po wspólnych miesiącach para postanowiła się rozstać? Julia wyjaśniła powód decyzji.

Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać w wielu sprawach, trochę wszystko zgasło. Próbowaliśmy robić sobie przerwę i popracować nad tym, ale nie wyszło

- wytłumaczyła Julia.

Na pytania fanów o samopoczucie, Julia przyznała, że czuje się już lepiej. Najgorsze były dla niej pierwsze dni rozłąki. Ponadto jedna z internautek zarzuciła aktorce, że być może związek nie przetrwał, bo para zbyt szybko pokazała się w mediach. Wróblewska odpowiedziała jednym zdaniem:

To nie kwestia tego, po prostu nie byliśmy dla siebie stworzeni, no cóż

- dodała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Me & Bae ?

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Zobacz także:

87-letni pan Roman opiekuje się żoną chorującą na Alzheimera: "Kocham ją, mimo że nie wie, jak mam na imię"

Nauczyciele, którzy się nie poddają nawet w najtrudniejszych czasach. "Naszemu nauczycielowi na nas zależy"

Najnowsze badania na temat koronawirusa. Kto najczęściej traci węch i smak?

Zobacz wideo: Julia Wróblewska o swojej walce o zdrowie psychiczne

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości