Julia Wróblewska

  - Dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy - przyznaje aktorka.

  "Cierpię na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego"

  Julia Wróblewska chętnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie szczegółami ze swojego życia. Ostatnio poinformowała fanów, że poddała się zabiegowi powiększenia ust. W rozmowie z Martyną Trębacz z dziendobory.tvn.pl aktorka powiedziała, jak się czuje, co skłoniło ją do takiej decyzji i jakie były reakcje innych.

  Julia Wróblewska najadła się strachu, kiedy jedna z jej ukochanych fretek poważnie zaniemogła. Stan zwierzaka był bardzo poważny, o czym aktorka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na szczęście mogła liczyć na ich wsparcie.

  Na początku czerwca przedstawiliśmy historię Gosi Budak, która z powodu depresji targnęła się na swoje życie. Próbę samobójczą przeżyła dzięki swojej mamie. Obecnie dziewczyna przechodzi kosztowną rehabilitację. W pomoc zaangażowało się wielu ludzi, m.in. aktorka Julia Wróblewska. Jak można pomóc tym, którzy - podobnie jak Gosia - stracili chęć do życia?

  Julia Wróblewska przechodzi wyjątkowo trudny czas. Gwiazda przeżywa żałobę po śmierci przyjaciela, Kuby. Po jego pogrzebie, w szczerym wpisie na Instagramie opowiedziała o bólu, który w sobie nosi.

  Problemy ze zdrowiem psychicznym dotyczą coraz więcej osób. Mimo, że w społeczeństwie wciąż panuje przekonanie, że jest to powód do wstydu, coraz więcej gwiazd decyduje się publicznie mówić o tym, że i ich one dotykają. Kto ze znanych ludzi mierzył się lub mierzy z zaburzeniami zdrowia psychicznego?

  Julia Wróblewska ma zaledwie 22 lata, a już zdążyła doświadczyć wielu traumatycznych przeżyć. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl aktorka zwierzyła się z problemów ze zdrowiem psychicznym. To pierwszy raz, kiedy gwiazda tak otwarcie wyznała, co jej dolega.

  Julia Wróblewska lubi stawiać sobie nowe wyzwania. Niedawno rozpoczęła naukę gry na skrzypcach. Teraz postanowiła oswoić swój lęk i zaprzyjaźniła się z wielkim pająkiem. Nie każdy by się na to odważył.

  Julia Wróblewska otwarcie mówi w sieci o swoim zdrowiu psychicznym, oswajając z tym tematem także najmłodszych odbiorców. Gwiazda zwierzyła się niedawno, że kiedy była u szczytu popularności, przechodziła najgorsze chwile w życiu.

  Jesień to idealny czas, by zaszaleć z fryzurą. Na odważne metamorfozy zdecydowały się także polskie gwiazdy. Zarówno Julia Wieniawa, jak i Julia Wróblewska szare dni postanowiły rozweselić nowym kolorem na głowie. Jak teraz wyglądają?

  W czwartek, 22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracającego upośledzenia płodu jest niezgodna z Konstytucją RP. Od tamtej pory w całej Polsce trwają protesty. Dołączają do nich także gwiazdy, w tym Julia Wróblewska, która podczas jednego z nich doznała obrażeń. Co się stało? Aktorka opowiedziała o zajściu na swoim Instagramie.

  Już od wielu miesięcy wiadomo, że Julia Wróblewska boryka się z problemami psychicznymi. 21-letnia aktorka nie ukrywa, że bierze leki i przeżywa trudne chwile. Jej najnowszy post jednak szczególnie zaniepokoił fanów. Informuje w nim: "Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie".

  Julia Wróblewska zdradziła w mediach społecznościowych, że ponownie jest singielką. Aktorka młodego pokolenia przyznała, że zakończyła trwającą od lutego relację. Jakie były powody? "Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać" - napisała celebrytka.

  Popularność wiąże się nie tylko z zaletami, lecz również dużą ilością trosk i zmartwień. Mimo młodego wieku, doskonale zdaje sobie z tego sprawę Julia Wróblewska. Od wielu miesięcy aktorka zmaga się z problemami psychicznymi. Jak sobie z nimi radzi?

  Julia Wróblewska rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku, co niestety odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Aktorka przyznała, że od pewnego czasu leczy się w związku z depresją. Fani 21-latki zaczęli się o nią martwić jeszcze bardziej, kiedy niespodziewanie poinformowała w mediach społecznościowych, że trafiła do szpitala.

  Julia Wróblewska od dłuższego już czasu nie boi się mówić o stanie swojego zdrowia psychicznego. Aktorka wyznała, że bierze leki i chodzi na terapię, która pomaga jej w uporaniu się z wieloma problemami. W ostatnim poście w poruszający sposób opowiedziała też o zaburzeniach dysocjacyjnych, na które cierpi.

  Dzisiaj o 21.30 na antenie TVN zobaczycie pierwszy odcinek trzeciej edycji programu Agent - Gwiazdy. Gra zacznie się w Hongkongu, a potem przeniesie się na Bali. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników tej edycji, aby zapytać, dlaczego wzięli udział w programie, czy było warto i jak wspominają pobyt w Azji. Na naszych kanapach usiedli Wiktor Borsuk, Piotr Świerczewski, Maciej Jan Myszkowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Julia Wróblewska, Tomasz Ciachorowski, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Beniamin Andrzejewski i Anna Skura.

  Julia Wróblewska poczyniła kolejny krok w stronę samodzielności. Jaki? Informacje na ten temat posiada dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele gwiazd i celebrytów uważa, że popularność nie idzie w parze z wolnością. Czy należą do nich Katarzyna Wołejnio, Ada Fijał, Maja Sablewska, Dawid Woliński, Julia Kuczyńska "Maffashion", Marcin Tyszka, Julia Wróblewska i Robert Kupisz? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Tegoroczne egzaminy maturalne rozpoczynają się już za trzy dni. O tym, jak opanować stres przed maturą rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z tegoroczną maturzystką Julią Wróblewską i psycholog Martą Żysko-Pałubą. Jakie rady dla maturzystów ma Julia? Z jakich przedmiotów będzie zdawała egzaminy? I gdzie wybiera się na studia? Trzymamy kciuki za wszystkich maturzystów! I, jak mówi Marcin Prokop, "bądźcie jak Tommy Lee Jones w Ściganym"! ;-)

  Czas panowania Rafała Jonkisza dobiegł końca. Nowym Misterem Polski 2016 został łodzianin Jan Dratwicki. Jak planuje wykorzystać swoja popularność? Na galę finałową wysłaliśmy dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy młode gwiazdy filmu "Listy do M.2". Czy aktorzy spodziewali się, że film osiągnie taki sukces? W czym tkwi fenomen? I dlaczego chcieliby, by powstała trzecia część "Listów do M."?