Julia Wieniawa pokazała taras. W jego urządzeniu pomogła jej gwiazda TVN: "Znany botanik, tu, po sąsiedzku"

Aktualizacja:

Julia Wieniawa zaprosiła ekipę Dzień Dobry Wakacje do swojego mieszkania. Gwiazda pochwaliła się imponującym tarasem, na którym urządziła prawdziwą miejską dżunglę. Wokalistka zdradziła również szczegóły najnowszego klipu.

Mieszkanie Julii Wieniawy

Julia Wieniawa na bieżąco informowała swoich fanów o postępie prac wykończeniowych w jej nowym mieszkaniu. Po przedłużającym się remoncie gwiazda wprowadziła się do swojego apartamentu ze spektakularnym widokiem na panoramę Warszawy. Jednym z najciekawszych miejsc w nowym jest bez wątpienia taras, który Julia z pomocą przyjaciela zamieniła w egzotyczną oazę.
- Znany botanik, tu po sąsiedzku, Marcin Tyszka - zdradziła Julia Wieniawa Sandrze Hajduk. - To on pomógł mi tutaj pomógł wszystkie roślinki dobrać, bo ja sama się na tym nie znałam. Odkąd mam ten taras, potrafię niektóre nazwy wypowiedzieć: juka rostrata, len nowozelandzki, a tutaj jest bambus - wyjaśniła Julia, wskazując na konkretne rośliny.
Marcin Tyszka wielokrotnie podkreślał, że jest wielkim pasjonatem ogrodnictwa. Aranżując zieleń na tarasie swojej przyjaciółki zadbał, aby był on nieustannie atrakcyjny wizualnie.
-Tworząc #urbanjungle, najważniejsze by ogród nie tracił liści przez cały rok, wyglądał tak samo pięknie latem i zimą... - napisał na Instagramie fotograf, relacjonując przebieg prac. - Obiecuję Wam, że w grudniu będzie nadal soczyście i magicznie - zapewnił swoich obserwatorów.

Nowy singiel Julii Wieniawy

Wyjątkowo zapracowana artystka ma jednak niewiele czasy, aby móc bezkarnie oddawać się słodkiemu lenistwu w domowym zaciszu. Właśnie światło dzienne ujrzała jej nowa piosenka. Utworowi "Na darmo" towarzyszy klip, w którym pojawiły się m.in. Jessica Mercedes i Maffashion. Teledysk wyreżyserowany przez Miłosza Sakowskiego sięga do estetyki lat 20. i 80. minionego stulecia.
- Traktuje klipy do moich piosenek jako lekkie wyżycie aktorskie - wyznała Julia Wieniawa. - Fajnie, że mogłam się sprawdzić w takich odsłonach jak lata 20., 80. i współczesność w tej grzywce, która od dawna mi się marzyła. To wszystko, to spełnienie moich aktorskich marzeń - dodała.
Gwiazda zaznaczyła, że zależało jej na tym, aby piosenka niosła za sobą przekaz.
- To taki hymn o spełnianiu marzeń - wyjaśniła. - Ale często też o niełatwej drodze, jaką my, kobiety, musimy przejść, żeby dotrzeć do tego, czego chcemy i dotrzeć do swoich marzeń i pragnień - podsumowała.
Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz nowy teledysk Julii Wieniawy:
Julia Wieniawa w piosence "Na darmo"
Zobacz także:
Autor: Adam Barabasz
Reporter: Sandra Hajduk
Pozostałe wiadomości