Gwiazdy

Julia Wieniawa pokazała wnętrze swojego mieszkania. Jakie kolory królują w kuchni i łazience?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa w ubiegłym roku pochwaliła się zakupem dwupoziomowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Choć od jej przeprowadzki minęło trochę czasu, to 22-latka stopniowo pokazuje, jak zaaranżowała wnętrza. Tym razem na Instagramie opublikowała zdjęcia swojej kuchni i łazienki.

Julia Wieniawa – nowe mieszkanie

Julia Wieniawa jest niezwykle aktywna zawodowo. W 2020 roku ogłosiła powstanie kosmetycznej marki, skupiającej się na podkreślaniu oczu i ust. Chwilę później pochwaliła się firmą z odzieżą sportową. Ciężka praca popłaca, bo Julia, mimo młodego wieku, jest jedną z najlepiej opłacanych i najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu.

Artystka na początku stycznia przeprowadziła się do nowego mieszkania, gdzie jej sąsiadem został Marcin Tyszka. Fotograf zaangażował się nawet w dekorowanie jej zielonego tarasu z widokiem na warszawski Żoliborz! Dwupoziomowe wnętrze Julii urządzone w kobiecym stylu robi wrażenie.

Julia Wieniawa – luksusowe wnętrza apartamentu

Do pomocy w urządzaniu apartamentu gwiazda zaangażowała specjalistów, a efekty ich pracy możemy podziwiać na Instagramie aktorki. Zdaniem Julii, kuchnia jest jej ulubionym miejscem. Złoty okap nad kuchenną wyspą powoduje, że "ręce same rwą się do pracy".

Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek wyląduję "przy garach". Jeszcze od niedawna spaliłabym tosta, a teraz kuchnia stała moim ulubionym miejscem w mieszkaniu (…) Na pewno dużą rolę odegrały moje sprzęty

– wyjaśnia.

Uwagę fanów zwróciła również różowa łazienka. Całość dopełniają złote dodatki oraz drewniana umywalka w bardzo eleganckim stylu. Co internauci sądzą o wnętrzu?

  • Tak bardzo nie w moim stylu ta łazienka, a taka przecudna ❤️?
  • Cukierkowy ten Twój wystrój... typowo dla kobiety....
  • Ładne kolory - róż lubi złoto i piękną Julię
  • Skromne a złote ?

Zobacz wideo: Julia Wieniawa gotuje

Zobacz także:

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski stworzyli wspólny podcast. Wokalista: "Mówiłem, że będzie grubo"

Sylwia Peretti postawiła na zmianę wyglądu. Fani: "Petarda"

Jak Margaret i Natalia Szroeder wyglądały na początku kariery? "To jest niebywałe, jak dziewczyny się zmieniły"

Autor: Natalia Łomnicka

Pozostałe wiadomości